ASO MAN w Opolu oficjalnie otwarte

fot. MAN

W dniu 22.07.2016 r. w Opolu miało miejsce oficjalne otwarcie Autoryzowanej Stacji Obsługi MAN Marcar Trucks J. Gruszka.  

Lipcowy wieczór zgromadził wielu klientów, partnerów biznesowych, dziennikarzy branżowych oraz przedstawicieli firmy MAN Truck & Bus Polska, którzy wspólnie świętowali to ważne wydarzenie.

Przystąpienie do rodziny MAN i reprezentowanie naszej marki w województwie opolskim jest doskonałą decyzją, nie tylko dla firmy MARCAR TRUCKS, ale także dla MAN Truck & Bus Polska. Jesteśmy dumni, że znaleźliśmy profesjonalnego, niezawodnego i ambitnego Partnera biznesowego. Dzięki doświadczeniu, orientacji na potrzeby klienta, zaangażowaniu i doskonałej organizacji pracy już teraz Marcar Trucks stał się naszym ambasadorem. Jestem pewien, że w przyszłości wpłynie to na umocnienie pozytywnego wizerunku marki MAN w Polsce. Liczymy na to, że wspólnie zdobędziemy zaufanie klientów, a Państwa stacja serwisowa będzie rozwijała się dynamicznie – powiedział podczas uroczystości Bartłomiej Ciemiński, dyrektor ds. serwisu w firmie MAN Truck & Bus Polska.

Nowa Autoryzowana Stacja Obsługi posiada dwa przejazdowe kanały warsztatowe o długości 30 m wyposażone w linię diagnostyczną oraz dwa 13 tonowe podnośniki nożycowe. Budynek wraz z halą warsztatową ma powierzchnię 1200 m². Szybką dostępność części zamiennych gwarantuje  dwupiętrowy magazyn o powierzchni 300 m².

Zakres oferowanych przez stację serwisową Marcar Trucks usług obejmuje:

  • Serwis pojazdów ciężarowych MAN
  • Sprzedaż oryginalnych części zamiennych MAN
  • Serwis Mobile24 – usługa pomocy drogowej i naprawy na drodze
  • Serwis naczep, przyczep i zabudów pojazdów
  • doposażenie pojazdów w układy klimatyzacji, ogrzewań postojowych, montaż osprzętu dodatkowego (dodatkowe zbiorniki paliwa, urządzenia wspomagające)
  • serwis i konserwacja układów klimatyzacji i ogrzewań postojowych
  • wykonywanie przeglądów aktywujących zgodność ekologii pojazdów.

Dodatkowymi atutami serwisu jest dogodna lokalizacja w centrum Opola, z bardzo dobrym dojazdem z obwodnicy miasta. Dodatkowo na terenie firmy znajduje się 1,5 ha powierzchni terenu o asfaltowej nawierzchni, z miejscami parkingowymi dla pojazdów ciężarowych. Zatrudniony personel posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z pojazdami MAN, poszerzane systematycznymi szkoleniami w Akademii Serwisowej MAN.