Już 26 sierpnia kultowy zlot „Pomorska Miss Scania”. Co warto wiedzieć – jak wziąć udział, program, trasa parady ciężarówek

Fot. Scania Polska

[edit]

Tylko do 24 sierpnia do godz. 12 aktywny jest formularz rejestracyjny do udziału w Pomorskiej Miss Scania 2023 !!!

Trwa rejestracja pojazdów na tegoroczną edycję konkursu Pomorska Miss Scania. Ten kultowy już zlot tuningowanych pojazdów marki Scania w Polsce odbędzie się w tym roku 26 sierpnia br. na terenie stadionu Polsat Plus Arena w Gdańsku.

W jednym miejscu i czasie fani będą mogli zobaczyć wyjątkowe projekty malowań i wykończenia wnętrza oraz tuningu ciężarówek Scania z całej Polski.

>>> Kto wygrał konkurs “Pomorska Miss Scania” 2022?  Wygrani w linku <<<

Organizator rekomenduje, by kierowcy zgłoszonych pojazdów przyjechali na teren wydarzenia w sobotę 26 sierpnia w godz. 06:00 – 8:00. Ustawienie pojazdów będzie odbywać się do godz. 12:00, a informacje o wjeździe znajdują się na grafice poniżej:

Fot. Scania Polska

Pojazdy biorące udział w zlocie są oceniane:
– nagrodę główną i tytuł „Pomorskiej Miss Scania” przyzna jury składające się z przedstawicieli magazynów branżowych (również miesięcznika “Samochody Specjalne”) i kierownictwa oddziału Scania w Gdańsku;
– tytuł „Miss Scania Publiczności”, to wybór gości odwiedzających imprezę;
– tytuł „Pomorska Miss Scania Weteran Szos” powędruje dla najlepiej utrzymanych pojazdów Scania wyprodukowanych przed 1990 r;
– tytuł “Pomorska Miss Scania Pojazd Specjalny” dla pojazdu specjalnego;
– i ostatnia to „Nagroda Dyrektora gdańskiego oddziału Scania”.

Rejestracja pojazdów na tegoroczną edycję konkursu jest możliwa w formie online pod adresem: https://www.kontaktscania.pl/PomorskaMissScaniaRejestracja

Inne atrakcje
Celem wydarzenia jest zwiększenie świadomości na temat pracy kierowcy zawodowego i popularyzacja tego zawodu w Polsce. „Pomorska Miss Scania” to także przestrzeń do rozmowy o przyszłości i rozwoju rozwiązań transportowych w naszym regionie, w formie mini-targów profesjonalistów z branży. Odwiedzający imprezę będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z przedstawicielami wielu firm z branży transportowej i motoryzacyjnej: m.in. dostawcami zabudów, agregatów i naczep.

Podczas „Pomorskiej Miss Scania” nie zabraknie sprawdzonych atrakcji: możliwości obejrzenia pojazdów Scania i wybrania tego najpiękniejszego, a także udziału w koncertach i konkursach dla dorosłych i najmłodszych. W trakcie wydarzenia będzie też dostępnych kilkanaście food trucków z kuchnią z całego świata.

Program „Pomorskiej Miss Scania 2023”
13:00               Oficjalne rozpoczęcie imprezy
13:15 – 15:15   Wybory Pomorskiej Miss Scania. Konkurencje dla kierowców. Konkursy dla dorosłych i dzieci
16:00                Ogłoszenie wyników konkursów oraz zwycięzców „Pomorskiej Miss Scania 2023”
16:45                 Zbiórka na paradę pojazdów ulicami Gdańska
17:00 – 19:00  Parada pojazdów ulicami Gdańska
19:00 – 20:00  Koncert i zakończenie imprezy

Impreza zostanie zwieńczona tradycyjną paradą pojazdów Scania głównymi ulicami Gdańska w asyście policji – poniżej trasa parady:

Link do mapy google z trasą:  https://goo.gl/maps/eseux6F2Htk48TGR8

Fot. Scania Polska