Lampy LED w ofercie WESEM

Fot. WESEM

WESEM produkuje i dostarcza oświetlenie do pojazdów budowlanych używanych zarówno na drogach publicznych, jak i na placach budowy. Wśród nich znaczące miejsce zajmują lampy w technologii LED.

Firma WESEM to polski producent lamp do samochodów, pojazdów rolniczych, maszyn budowlanych i pojazdów wolnobieżnych. Projektowane i wytwarzane w Polsce produkty umiejętnie łączą nowoczesne trendy wzornicze z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Rozumienie potrzeb odbiorców, własne studio projektowe, laboratorium i fabryki pozwalają zachować wysoki standard wykonywanych produktów, a tym samym dbać o satysfakcję klientów. Wyroby firmy od lat obecne są na rynkach Europy, Azji i Ameryki.

Lampy LED na stałe zagościły w sektorze maszyn budowlanych i transportu budowlanego. Wielu użytkowników decyduje się na wymianę lamp halogenowych na lampy LED lub szuka możliwości doświetlenia obszaru w obrębie pojazdu w celu podniesienia bezpieczeństwa i komfortu pracy, montując dodatkowe oświetlenie. Ze względu na trudne warunki, w jakich muszą pracować pojazdy i maszyny budowlane, dobierając oświetlenie, należy zwrócić uwagę na cechy produktów, które gwarantują ich niezawodność. Zdecydowaną przewagę w tym zakresie wykazują lampy wykonane w technologii LED. Lampy LED znajdujące się w ofercie WESEM, podobnie jak wszystkie pozostałe, są produkowane w oparciu o najwyższe standardy i z zachowaniem wysokich reżimów technologicznych. Mają cechy, które gwarantują ich wytrzymałość oraz możliwość ich użytkowania przez długie lata.

Reflektor główny LED EGV1

Fot. WESEM

W ofercie WESEM znajdują się homologowane lampy LED, które mogą być używane na drogach publicznych. Jednym z produktów tego typu jest reflektor główny LED EGV1. Jest to zaawansowany technologicznie produkt, który może być przeznaczony zarówno na pierwszy montaż – następuje wówczas jego indywidualne dopasowanie do określonego pojazdu, jak i na rynek wtórny – wówczas oferowany jest z dwoma rodzajami uchwytów, umożliwiających montaż na powierzchni pionowej lub poziomej.

Ten czterofunkcyjny reflektor ma światła mijania, drogowe, pozycyjne i kierunku jazdy. Przeznaczony jest dla użytkowników, którzy doceniają solidną konstrukcję, dopracowane detale i zastosowanie nowoczesnych, energooszczędnych technologii oświetleniowych. W parze z dobrą jakością idzie atrakcyjna w tym segmencie produktów cena.

Lampa cofania i robocza LED CRK2-AR
Lampa cofania i robocza LED CRK2-AR to ekonomiczny produkt stosowany jako energooszczędna i wygodna alternatywa dla lampy halogenowej. Ze względu na to, że ma homologację, może być zastosowana również w samochodach poruszających się po drogach publicznych jako lampa cofania. Wykorzystanie tego oświetlenia ułatwia manewrowanie w każdych warunkach drogowych, a funkcjonalność lampy roboczej pozwala na wykorzystanie jako dodatkowego oświetlenia w maszynach budowlanych.

Lampa robocza LED do zabudowy CRP2

Fot. WESEM

Nowy produkt w grupie lamp roboczych WESEM to lampa LED do zabudowy CRP2 – pierwszy reflektor LED w ofercie producenta, który ma układ optyczny typu Combo łączący w sobie szeroką i skupioną wiązkę światła. Prostokątna lampa LED znajduje zastosowanie w traktorach i kombajnach rolniczych oraz maszynach budowlanych wielu uznanych marek. Produkt spełnia wysokie wymagania  odnośnie do lamp w technologii LED, dlatego można mieć pewność, że użytkownik dostanie produkt, z którego będzie zadowolony.

Reflektor CRP2 ma kompaktowe wymiary (184x102x68 mm), emituje strumień świetlny o natężeniu 3000 lm, jego moc maksymalna to 40 W, a kąt rozsyłu światła 26°x12°. Zasilany może być z sieci elektrycznej pojazdu o napięciu 12/24 V DC. Reflektor może pracować w temperaturach w przedziale –40–80°C, wykonany jest w klasie szczelności IP67, IP69K. Jego obudowę wykonano z aluminium, szybę z odpornego na uszkodzenia i zarysowania tworzywa sztucznego. Reflektor zabezpieczony jest przed przegrzaniem i odwrotną polaryzacją.

 

CRV2 – dodatkowe lampy robocze LED

Fot. WESEM

Lampy z rodziny CRV2 mogą być wykorzystywane jako dodatkowe lampy robocze w maszynach budowlanych i rolniczych. Ostatnio WESEM rozszerzyło swoją ofertę o kolejne wersje produktu. Obecnie można zamówić lampę z szeroką wiązką świetlną o strumieniu świetlnym 2000 lm. Dla potrzebujących wąskiego kąta rozsyłu światła oferowana jest pełna gama produktów z możliwością wyboru wielu opcji – jest to seria lamp CRVB i CRVD. Lampy można zamawiać z różnymi kolorami ramek.

Fot. WESEM