Phillips Europe prezentuje swoje produkty na Targach Automechanika Dubaj. Czas na ekspansję na Bliskim Wschodzie.

Fot. Phillips Europe

Firma Phillips Europe – producent złączy elektrycznych i pneumatycznych do samochodów ciężarowych – uczestniczyła w Targach Automechanika Dubaj 2021 jako wystawca, otwierając się tym samym na klientów z tego regionu.

W trakcie grudniowych targów przedstawiciele firmy Phillips zaprezentowali swoją najbardziej zaawansowaną linię produktów z portfolio: QS6 i QS6+, a mianowicie innowacyjne i funkcjonalne złącza oparte są na opatentowanych rozwiązaniach i zaprojektowane tak, aby połączyć ergonomiczną użyteczność z nowoczesnym wyglądem.

Obecność spółki Philips Poland w Dubaju jest zgodna z długofalową strategią firmy, która zakłada poszerzenie działalności na Bliskim Wschodzie oraz w Afryce Północnej. Wystawa Automechanika Dubaj to najbardziej prestiżowe targi motoryzacyjne w regionie, przyciągające corocznie ok 30 tysięcy odwiedzających.

Fot. Phillips Europe

Możliwość pokazania się na takim wydarzeniu jakim są Targi Automechanika Dubaj to szansa dla Phillips Poland, żeby zaistnieć na nowych rynkach sprzedaży. Nasz debiut był dokładnie zaplanowany i jest solidnym fundamentem do dalszego rozwoju na rynkach bliskowschodnich. Jesteśmy bardzo zadowoleni z odzewu po targach oraz zebranych opinii na temat naszych produktów” – skomentował Grzegorz Handzlik, dyrektor sprzedaży w firmie.

Klienci odwiedzający Automechanikę mogli nie tylko dokładnie przyjrzeć się wszystkim wyrobom firmy, a także porozmawiać z ekspertami o rozwiązaniach technicznych Phillips. W trakcie trzydniowych targów, firma zaprezentowała swoje najnowsze linie produktowe QS6 i QS6+, które zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszej technologii, takiej jak zgrzewanie ultradźwiękowe, pozwalające na efektywniejsze łączenie elementów. Pokazano również produkty pneumatyczne i inne specjalistyczne rozwiązania dla branży.

Fot. Phillips Europe
Fot. Phillips Europe

Linia QS6+ wykorzystuje opatentowany system kodowania kolorami oparty na filozofii Phillipsa, stosowany też w linii “Colour by function”. Co to oznacza? Dzięki nadaniu takich samych kolorów złączom i wtyczce, ten system szybkiej identyfikacji jest dużym ułatwieniem dla kierowców, zwiększa ich bezpieczeństwo i jest przydatne szczególnie w nocy i podczas najgorszych warunków atmosferycznych.
Złącza QS6 i QS6+ spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, a wszystkie produkty są całkowicie wodoodporne i pyłoszczelne. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na www.phillips-europe.com

Złącza spiralne EBS QS6+ oraz QS6 to zaawansowane przewody elektryczne zaprojektowane w oparciu o innowacyjne rozwiązania funkcjonalne, łączące w sobie ergonomiczną użyteczność z nowoczesnym wyglądem przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa (fot. Phillips)
Fot. Phillips