MEGA konkurs “PimpMyTrailer”: zaprojektuj graffiti na naczepie i wygraj nagrodę

Firmy Novol i MEGA ogłosiły konkurs artystyczny na zaprojektowanie i wykonanie graffiti na naczepie firmy MEGA! Do wygrania aż 5000 złotych.

Konkurs jest świetną okazją dla lokalnych i ogólnopolskich artystów, by mogli poczuć się jak twórcy programu @Pimp My Ride malując ruchome dzieło sztuki, które będzie podziwiane przez tysiące osób! Konkurs trwa do 6 września 2021.

WAŻNE! Projekt graffiti powinien przede wszystkim podkreślać zmianę jaka dokonała się w firmie MEGA. Wraz z pozyskaniem inwestora branżowego, jakim jest Grupa Benalu, MEGA przeszła przez szereg reorganizacji, zaprojektowała pojazdy od nowa i na nowo buduje swoją tożsamość. Celem konkursu jest pokazanie poprzez grafikę odejścia od post peerelowskiej spuścizny i obrania nowego kierunku – w stronę jakości, nowoczesności i otwarcia na świat. Dynamika, lekkość i moc to atrybut, które mogą wzmocnić przekaz. W całość projektu graffiti powinno zostać wkomponowane logo malowane lub drukowane na foli do zastosowań zewnętrznych. Logo MEGA może zostać użyte w formie monochromatycznej w kolorach: czerwonym, białym, szarym (w różnych odcieniach) lub z wykorzystaniem połączenia tych kolorów. Proporcje i układ jego elementów czyli logotypu i sygnetu powinien pozostać bez zmian.

Wymagania konkursowe i więcej szczegółów w regulaminie konkursu!

Fot. MEGA