MAN-y będą woziły okna i drzwi. 10 nowych modeli TGX dla firmy Drutex

Fot. MAN

W połowie kwietnia br. w gdańskim oddziale firmy MAN Truck & Bus Polska odbyło się uroczyste przekazania 10 ciągników siodłowych MAN TGX 18.470, które zamówiła firma Drutex z Bytowa, produkująca okna i drzwi. To pierwsze pojazdy nowej generacji z lwem na masce we flocie firmy.

Zamówione przez firmę Drutex ciągniki siodłowe MAN wyposażone są m.in. w oszczędny układ napędowy o mocy 470 KM, dużą wygodną kabinę z wysokim dachem GM oraz liczne systemy poprawiające bezpieczeństwo i komfort pracy kierowcy. Są to systemy takie jak asystent utrzymania pasa ruchu, system awaryjnego hamowania, tempomat adaptacyjny ACC z funkcją Stop and Go, funkcja tempomatu MAN EfficientCruise z regulacją w zależności od terenu, fabryczną elektryczną klimatyzację postojową, asystent zmęczenia kierowcy MAN AttentionGuard, obsługę radia MAN SmartSelect z panelem dotykowym. Pojazdy wyposażone są w najnowszej generacji oświetlenie: reflektory przednie, przeciwmgielne oraz  światła skrętne w technologii LED.

Wprowadzenie na polski rynek nowej generacji pojazdów ciężarowych MAN wzbudziło zainteresowanie firmy i doprowadziło do testów nowego modelu we flocie Drutex. Doskonałe wyniki zużycia paliwa i pozytywne opinie kierowców zadecydowały o zamówieniu 10 sztuk pojazdów.

Fot. MAN
Fot. MAN
Fot. MAN