Koronawirus: Sieć serwisów Mercedes-Benz Vans wspiera dostawców

Fot. Mercedes-Benz Vans

We wszystkich europejskich krajach nieprzerwanie działają policja, straż pożarna, ambulanse, służby komunalne, usługi techniczne, logistyczne i dostawy towarów. W sytuacji walki z koronawirusem Mercedes-Benz Vans robi wszystko co możliwe, aby zabezpieczyć łańcuch dostaw części zamiennych oraz dostęp do usług serwisowych, a także pracę służb ratunkowych.

W tym celu blisko 2500 serwisów Mercedes-Benz Vans w Europie (w tym ponad 50 w Polsce) pozostaje do dyspozycji klientów. W obliczu nowych regulacji prawnych oraz oficjalnych zaleceń rządowych, a także w miarę możliwości organizacyjnych Mercedes-Benz Vans stara się zapewnić funkcjonowanie serwisów nawet jeśli sytuacja wymaga zmienionych godzin pracy i mniejszej liczby pracowników w serwisach.

Celem firmy jest zagwarantowanie pilnych napraw samochodów służb ratowniczych, a także działających w branży transportowej i logistycznej, tak, aby pojazdy były sprawne i zapewnione były do nich potrzebne części zamienne. Samochody te w obecnej sytuacji będą traktowane priorytetowo.

Oczywiście firma Mercedes-Benz Vans podjęła wszystkie niezbędne działania, a także zastosowała się do oficjalnych wytycznych, aby zapewnić odpowiednią ochronę klientom i pracownikom serwisów, które pozostają otwarte.