Wzmocnienie współpracy Eurowag z Axxès

Fot. Eurowag

Eurowag, zintegrowany dostawca usług mobilnych w Europie wraz z Axxès, dostawcą usług EETS (Europejska Usługa Opłaty Elektronicznej), poinformowali o odnowieniu i rozszerzeniu partnerstwa, aby zapewnić swoim klientom europejskie interoperacyjne rozwiązania do poboru opłat oraz usługi o wartości dodanej.

„Współpracujemy z Eurowag od 2010 roku. Bardzo cieszymy się, że możemy odnowić warunki naszego partnerstwa oraz zaoferować Eurowag naszą wiedzę techniczną. Związanie się z dynamiczną firmą, taką jaką jest Eurowag stanowi niewątpliwie znaczącą przewagę dla rozwoju Axxès w Europie”– oświadczył Jérôme Lejeune, prezes Axxès.

Nowe i rozszerzone partnerstwo pozwoli Eurowag zaoferować swoim klientom korzyści z uznanych rozwiązań white label Axxès, zbudowanych na solidnej platformie technicznej i wysokiej jakości dedykowanych relacjach klient/partner.

Firma Eurowag wyposażając swoich klientów w rozwiązania Axxès daje im możliwość podróżowania po Europie, wkrótce też po Włoszech i Niemczech z wykorzystaniem jednego urządzenia, po podpisaniu jednej umowy i przy całkowitej przejrzystości cen.

Oferta o wysokiej jakości

Wszystkie rozwiązania Axxès zostaną zaoferowane klientom Eurowag:

– OBU (On Board Unit): elektroniczne urządzenie do poboru opłat

– Axxès Fleet Manager: rozwiązanie do geolokalizacji pojazdu w czasie rzeczywistym

– Dostęp do obszaru dla klienta z myślą o szczegółowym raportowaniu.

Oprócz elektronicznego urządzenia do poboru opłat (On Board Unit), klienci Eurowag uzyskają także dostęp do Axxès Fleet Manager, rozwiązania do geolokalizacji pojazdu w czasie rzeczywistym oraz funkcji szczegółowego raportowania w swoich pojazdach.

Martin Vohanka, CEO Eurowag konkluduje: „Poprzez umocnienie długoterminowej współpracy z Axxes, firma Eurowag wzmacnia swoją pozycję wiodącego dostawcy usług poboru opłat w Europie. Oferując naszym klientom jedno urządzenie OBU oraz najwyższe możliwe rabaty, dążymy do uproszczenia ich życia, bowiem to właśnie oni są w centrum wszystkich naszych działań związanych z poborem opłat. Osiągniemy to dzięki urządzeniu dla 7 krajów, w tym wkrótce Niemiec i Włoch”.