Przetestuj bezpłatnie wywrotkę Schwarzmüller przez 2 tygodnie

Fot. Schwarzmüller

Firma Schwarzmüller w tym roku obchodzi jubileusz 150-lecia istnienia. Ten austriacki producent od ponad 10 lat obecny jest w Polsce, gdzie konsekwentnie realizuje swoją politykę sprzedażową, plasując się w pierwszej piątce pod względem sprzedaży swoich pojazdów.

A teraz spółka Schwarzmüller Polska, znając zalety swoich produktów, oferuje swoim klientom możliwość bezpłatnego testowania wywrotki przez okres dwóch tygodni. Wszystkie szczegóły można uzyskać bezpośrednio u producenta: www.schwarzmueller.com/pl/informacje-kontakt/kontakt/

Fot. Schwarzmüller

Dlaczego warto postawić na Schwarzmüller?
Firma Schwarzmüller szczyci się dziesiątkami lat doświadczeń oraz dopracowanym know-how, które zapewnia wszystkim wywrotkom bardzo ważną i pożądaną cechę – doskonałą stabilność pojazdu w trakcie wyładunku. Inteligentna konstrukcja ramy sprawia, że podczas rozładunku gdy środek ciężkości pojazdu przesuwa się, pojazdy Schwarzmüller pozostają nieruchomo. W wywrotkach zastosowano stal Naxtra oraz specjalne profile zapobiegające odkształceniom. Dzięki temu rama jest odporna na skręcanie, a to przekłada się na wyjątkową stabilność całego pojazdu podczas wywrotu. Sama skrzynia wywrotki zbudowana jest z najlepszej dostępnej na rynku, odpornej na ścieranie szwedzkiej stali Hardox o twardości 400-450 HB. Do tego wyposażona jest w elektrycznie składany dach co znacznie skraca proces załadunku i rozładunku – wg wyliczeń producenta można dzięki niemu uzyskać nawet do 60 dodatkowych minut pracy dziennie.

Fot. Schwarzmüller

Jakość premium
Pojazdy Schwarzmüller wyróżnia lekka konstrukcja, solidna budowa i maksymalna stabilność wywrotu oraz jazdy, co czyni je bardzo efektywnymi pojazdami użytkowymi do szerokiego spektrum zastosowań. A jeśli chodzi o jakość, firma Schwarzmüller jest pod tym względem bezkompromisowa inwestując tylko w komponenty i materiały do produkcji wysokiej jakość.

Aż 50 konfiguracji pojazdów budowlanych
Wywrotki firmy Schwarzmüller cieszą się bardzo dobrą opinią w branży budowlanej. Główny odbiorca, to przewoźnicy specjalizujący się w transporcie materiałów sypkich, kruszyw, żwiru, gruzu itp. Wywrotkami przestrzennymi można przewozić także towary na paletach lub inne towary gabarytowe. Podwozie oraz sama skrzynia ładunkowa, jest dostępna zarówno w wersji aluminiowej, jak i stalowej. Użytkownik dobiera odpowiednią dla siebie konfigurację w zależności od zastosowania i oczekiwanej masy własnej. Mówimy tutaj aż o pięćdziesięciu!!! wariantach pojazdów przeznaczonych dla branży budowlanej.

Fot. Schwarzmüller

Wśród tak szerokiej gamy produktów, rośnie zainteresowanie wywrotkami ze skrzynią segmentową o kubaturze 24-27 m3. Można je skonfigurować i dostosowywać indywidualnie do potrzeb klienta albo specyfiki branżowej – idealnie sprawdzają się przemyśle budowlanym i recyklingowym, a przyczynia się do tego wygodny, bezpieczny transport i rozładunek piachu, kamieni, złomu, odpadów oraz gęstych płynów. Standardy Schwarzmüller obejmują naturalnie mnogość detali wyposażeniowych oraz komponenty renomowanych producentów.

Wywrotki segmentowe Schwarzmüller w wersji termomulda pozwalają przewozić również płynny asfalt na miejsce budowy bez obawy o spadek temperatury przewożonego towaru. Producent wykorzystuje tutaj swoje wieloletnie doświadczenie w izolowaniu cystern. Skrzynie wywrotek z izolacją termiczną zbudowano z wykorzystaniem niewrażliwych na temperaturę płyt piankowych. Możliwe są różne płyty izolacyjne: aluminium anodowane (seryjnie), aluminium lakierowane, V2A wysoki połysk. Przygotowano je uwzględniając czujniki temperatury wraz z jednostką pomiarową oraz drukarką i portalem internetowym.

Fot. Schwarzmüller

Opcjonalnie stosuje się rozwiązania takie jak spychacz do asfaltu, pneumatyczny zderzak przeciwnajazdowy, opryskiwacz do środka przeciwzbrylającego oraz monitoring temperatury.

Schwarzmüller dzięki swoim przemyślanym i inteligentnym konstrukcjom, oferuje klientom pojazdy wyróżniające się większym ciężarem użytkowym, dłuższym czasem użytkowania produktu, prostszą obsługą i redukcją kosztów. Schwarzmüller urzeczywistnia wizję inteligentnych pojazdów dzięki kompetentnemu i innowacyjnemu zespołowi, liczącemu około 2150 pracowników z działów: projektowego, konstrukcyjnego i produkcyjnego. Pamiętajmy, że w kwestii jakości firma Schwarzmüller niczego nie pozostawia przypadkowi: konstruowanie nawet najdrobniejszych detali w 3D i maksymalnie dopracowane procedury jakościowe są gwarancją efektywności pojazdów w codziennej pracy.

Fot. Schwarzmüller
Fot. Schwarzmüller