Nowy MAN TGX w ekskluzywnej wersji Individual Lion S

Fot. MAN

W lutym br., w pierwszą rocznicę premiery pojazdów nowej generacji, MAN Truck & Bus przedstawia swój flagowy model – MAN TGX w ekskluzywnej wersji Individual Lion S. Wzorowana na pojazdach sportowych sylwetka, ciekawe detale wzornictwa i wyposażenia zaspokoją najwyższe oczekiwania, a dodatkowo nadają wyjątkowo ekskluzywny charakter. 

Fot. MAN

MAN TGX Individual Lion S, zaprojektowany wspólnie przez dział projektowania MAN Individual specjalizującego się w modyfikowaniu pojazdów, zachwyca węglowymi aplikacjami na zderzakach i lusterkach oraz różnorodnymi czerwonymi akcentami podkreślającymi wyrazistą sylwetkę pojazdów nowej generacji. Wrażenia zewnętrzne pogłębiają także inne elementy: szlachetnie prezentująca się chłodnica wykończona czarnym lakierem i chromowanymi listwami na czerwonym tle, dostępny opcjonalnie wspornik dachowy z lampami LED oraz czołowe i boczne wsporniki ze stali szlachetnej, czarne wzornictwo kół i ekskluzywna przesłona słoneczna MAN Individual.

Fot. MAN

Ekskluzywnie zaprojektowanej sylwetce pojazdu w pełni dorównuje wnętrze kabiny. Czerwony ozdobny szew na wielofunkcyjnej kierownicy podkreśla sportowy charakter MAN TGX Individual Lion S. Siedzenia z naturalnej skóry Alcantara mają czerwone diamentowe stebnowanie, a podłokietniki i tapicerka drzwi zostały do nich odpowiednio dopasowane stylistycznie. Na zagłówkach widnieje czerwona aplikacja lwa. Chromowane listwy drzwi są ozdobione charakterystycznym napisem Lion S, a czerwone pasy bezpieczeństwa podkreślają dynamiczny charakter pojazdu.

Fot. MAN

Przyjemną atmosferę pracy w maksymalnie dużej kabinie kierowcy pojazdu Lion S zapewnia seryjny pakiet „komfort kierowcy”, obejmujący fotele klasy Premium, bardzo szeroki zakres regulacji kierownicy i w pełni cyfrową deskę rozdzielczą kombi o rozmiarze 12,3 cala. Dostępne są także liczne systemy wspomagające kierowcę podczas pracy, takie jak ACC Stop & Go, MAN ComfortSteering, asystent pasa ruchu, system wspomagania przy zmianie pasa ruchu i skręcaniu lub asystent świateł drogowych. Możliwe są też dodatkowe rozwiązania zaprojektowane przez dział MAN Individual, zapewniające komfort i wygodny odpoczynek podczas przerw: obszerny schowek o pojemności do 1400 litrów zainstalowany w ścianie zamiast drugiego łóżka oraz kuchenka mikrofalowa i ekspres do kawy. Dostęp do informacji i rozrywki z dala od domu oferuje możliwy do zainstalowania na bocznej ścianie nad łóżkiem telewizor 22-calowy, w optymalnym układzie także z wygodnie obsługiwaną leżanką do oglądania telewizji.

Fot. MAN

Nowy MAN TGX Lion S to nie tylko szlachetnie zaprojektowany i komfortowo wyposażony pojazd. Dzięki silnikom o mocy od 510 do 640 KM zapewnia on także wyjątkową trakcję na drodze i jest prawdziwym lwem alfa dla każdej floty pojazdów.

Fot. MAN