Nowe możliwości agregatów Thermo King serii UT

Fot. Thermo King

Thermo King wprowadza nowe funkcjonalności telematycznych do montowanych pod zabudową agregatów chłodniczych wyposażonych we własny napęd. Agregaty Thermo King UT-Series mogą teraz korzystać z inteligentnych funkcji w czasie rzeczywistym dzięki urządzeniu telematycznemu TK BlueBox i łączności.

TK BlueBox i łączność Bluetooth zapewniają pełną i ciągłą widoczność urządzenia i stanu ładunku, zdalne monitorowanie i proaktywne sterowanie funkcjami agregatu. Użytkownicy będący w zasięgu łącza Bluetooth mogą zdalnie inicjować odszranianie, wykonać test przed rozpoczęciem podróży, zmienić nastawę oraz inne ustawienia pracy agregatu. Za pośrednictwem połączenia internetowego agregat może być zarządzany zdalnie z każdego miejsca na świecie – jest to część oferty Thermo King TracKing. Dostęp do systemu telematycznego TK Tracking można uzyskać za pomocą bezpłatnej aplikacji na smartfony TK Reefer lub przez inne urządzenie z łączem Bluetooth. System zapewnia dwukierunkową komunikację umożliwiającą zarządzanie agregatem w czasie rzeczywistym oraz dostęp do danych krytycznych w celu zapewnienia, że ładunek jest cały czas chroniony.

Dostępne dotychczas agregaty Thermo King UT-Series, w tym modele UT Spectrum, UT Xtreme High Ambient, UT-Hybrid również mogą korzystać z oferty Thermo King Connected Solutions dzięki szybkiemu montażowi urządzenia TK BlueBox u dowolnego z dystrybutorów Thermo King.