130 ciągników Volvo FH dla floty DBK Rental

Umowa podpisali Łukasz Chyliński - prezes Hama Polska (DBK Rental) oraz Małgorzata Kulis - dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska (fot. DBK Rental)

Po koniec 2020 r. w siedzibie Volvo Trucks Polska w Młochowie podpisano umowę na dostawę 130 ciągników siodłowych Volvo FH dla DBK Rental (HAMA Polska). Umowa obejmuje dostarczenie w 2021 r. pojazdów w różnych konfiguracjach kabin i wersjach silnikowych, od 460 do 500 KM. A to dlatego, że profil klientów Hama Polska (wynajem średnio i długoterminowy) obejmuje wykorzystanie sprzętu zarówno w usługach transportu dalekobieżnego, jak i komunalnych oraz dystrybucyjnych.

Fot. Volvo Trucks Polska

Współpraca Volvo Trucks z Hama Polska rozpoczęła się w 2019 r. od zakupu 50 ciągników FH 4×2. W 2020 r. dostarczono sukcesywnie, mimo pandemii, kolejne 100 pojazdów. Większość z aktualnie zamówionych pojazdów przez Hama Polska objętych jest pełnymi, złotymi kontraktami serwisowymi, zapewniającymi niezawodność ich użytkowania dla wspólnych klientów.

Umowę podpisał Łukasz Chyliński, prezes Hama Polska (DBK Rental) oraz Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska w obecności swoich współpracowników: Janusza Rachwała, Pawła Kęsego i Cezarego Kasperkiewicza.

Fot. Volvo Trucks Polska