Tradus: zakup i sprzedaż ciężkich maszyn

Fot. Tradus

Dla klientów, którzy chcą kupić lub sprzedać ciężki sprzęt, pojazdy użytkowe – samochody ciężarowe, ciągniki, naczepy i przyczepy, a także koparki i ładowarki lub inny używany sprzęt platforma Tradus to idealne rozwiązanie.

Tradus oferuje szeroką gamę używanych produktów z całego świata. Platforma, która coraz bardziej się rozwija, pomaga użytkownikowi w znalezieniu odpowiedniego sprzętu do pracy, zarówno w branży transportowej, budowlanej, rolniczej, jak i segmencie urządzeń do transportu materiałów. Dzięki Tradus można też znaleźć produkty w najlepszych cenach. Korzystając z platformy użytkownicy mogą również sprzedać swój sprzęt nowym nabywcom.

Platforma Tradus ma również swoją aplikację „Tradus – Heavy Machinery” dostępną na urządzenia mobilne, która umożliwia przeprowadzanie zakupu i negocjowanie cen w dowolnym miejscu na świecie. Aplikację można pobrać z AppStore (urządzenia z IOS) i w Google Play na Androida. Dzięki niej użytkownik może w każdej chwili mieć dostęp do najświeższych informacji na temat dostępności produktów, szybciej odpowiadać na zapytania sprzedawców, pracować „w trasie”, a także łatwo udostępniać oferty online innym użytkownikom.

Tradus jest obecny w wielu krajach, takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Hiszpania, Belgia, Włochy, Francja, Portugalia, Szwajcaria, Polska, Zjednoczone Emiraty Arabskie, a nawet Malezja. To globalna platforma internetowa należąca do grupy OLX, wiodącej sieci obecnej na 45 rynkach, w tym takich marek, jak OLX, Letgo, Dubizzle, Storia, Stardia i innych.

Więcej informacji na stronie www.tradus.com