Ponadgabaryty: Nowa felga od SPEEDLINE TRUCK

Fot. RONAL GROUP

SPEEDLINE TRUCK marka należąca do RONAL GRUPE uzupełnia swoją ofertę obręczy kutych o model SLT 3698. Jest to pierwsza felga ze stopów lekkich w rozmiarze 22,5×9,75″ do samochodów ciężarowych, stworzona aby jeszcze lepiej sprostać potrzebom ciągników siodłowych do naczep wielkogabarytowych.

Pojazdy do transportu przestrzennego umożliwiają optymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej w przypadku przewozu towarów o dużej objętości lub ponadprzeciętnych gabarytach. Przy takich ładunkach korzystna jest jednolita powierzchnia przylegania opon do nawierzchni, a koniecznością są równe powierzchnie ładunkowe. Wprowadzając felgę SLT 3698, SPEEDLINE TRUCK daje całkiem nową możliwość wyposażenia wszystkich osi ciągnika i naczepy w pojazdach do transportu objętościowego w felgi kute ze stopów lekkich. Pozwala to na maksymalne wykorzystanie przestrzeni ładunkowej przy zachowaniu dopuszczalnej wysokości łącznej wynoszącej 4 m.

Zastosowanie felg kutych SPEEDLINE TRUCK ze stopu metali lekkich zamiast popularnych felg stalowych przekłada się na redukcję masy dochodzącą do 200 kg na jeden zestaw. Zmniejszenie mas oznacza mniejsze zużycie paliwa. Nowa felga SPEEDLINE TRUCK SLT 3698 w dobrze znanej jakości charakteryzującej obręcze kute ze stopu metali lekkich będzie dostępna z błyszczącą powierzchnią Diamond i otworem mocującym 32 mm.