Trwa wyścig RallyExperts. Do wygrania rajdowy weekend z Tomkiem Kucharem

Fot. Schaeffler

10 odcinków specjalnych, 100 nagród głównych, 1000 nagród rzeczowych i proste zasady – trwa wielki wyścig “RallyExperts”. Jak wziąć udział? Wystarczy kupować produkty wszystkich marek grupy Schaeffler: LuK, INA oraz FAG i regularnie rejestrować punkty za ich zakup na www.repxpert.pl.

10 etapów, to 10 odcinków specjalnych, a na końcu każdego z nich czeka wyjątkowa nagroda. Uczestnicy akcji promocyjnej mają szansę na skompletowanie wyjątkowego zestawu nagród – wakacyjnego niezbędnika Schaeffler oraz nagrody głównej, sportowo-rajdowego weekendu na torze Tomka Kuchara – Driveland. Akcja promocyjna realizowana jest u autoryzowanych dystrybutorów lub partnerów Schaeffler Polska, na portalu repxpert.pl oraz na stronie internetowej www.rallyexperts.pl od 6 lipca do 13 września 2020 r.

Mimo sytuacji panującej na świecie nie zwalniamy – mówi Joanna Ciszewska, Marketing Manager w Schaeffler Polska. To już kolejna akcja promocyjna w tym roku skierowana do naszych klientów – mechaników samochodowych, których zapraszamy do wspólnej zabawy – 10 etapowego wyścigu po nagrody. W naszej akcji nagradzamy lojalnych klientów kupujących produkty naszych marek: LuK, INA i FAG – każdy kolejny zakup to dodatkowe punkty i wyższe miejsce w rankingu.

Centralnym elementem akcji jest portal REPXPERT – unikalna na polskim rynku platforma internetowa skierowana do profesjonalistów – mechaników samochodowych, gdzie klienci znajdą nie tylko pełną ofertę, wskazówki dotyczące montażu, ale także nielimitowane wsparcie ekspertów technicznych Schaeffler. Punkty promocyjne rejestrowane na naszej platformie przez uczestników akcji automatycznie przekładają się na miejsca w rankingu bieżącej promocji – dodaje Konrad Habit, odpowiadający za portal.

Szczegółowe zasady dostępne są w regulaminie na stronie: www.rallyexperts.pl oraz na profilu facebook Schaeffler REPXPERT Polska.