Jeszcze więcej gwiazd na biesiadzie Inter Cars

fot. Inter Cars

Gala Biesiadna, czyli wielki finał konkursu organizowanego corocznie przez Inter Cars już na dniach.  Laureaci przyjadą do Hotelu Gołębiewski w Karpaczu na weekend 7-9 października 2016 r. Czeka na nich wiele atrakcji, w tym bogaty program artystyczny.

Do grona gwiazd, które wystąpią w Gołębiewskim, dołączyła niedawno orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Górnego oraz cała rzesza aktorów znanych z estrady, scen teatralnych i z telewizji: Katarzyna Jamróz, Gang Marcela, Rudi Schubert, Władysław Grzywna, Kwartet Rampa, Beata Rybotycka, Hanna Śleszyńska, Robert Rozmus i Wojciech Kaleta. Zadbają o wspaniałe widowisko, pełne znanych i lubianych piosenek biesiadnych. Podczas gali wystąpią także zapowiadane już wcześniej gwiazdy muzyki disco Boys, Weekend, After Party, a także kabarety Paranienormalni i Pod Wyrwigroszem.

Inter Cars co roku organizuje swój konkurs dla warsztatów, sklepów z warsztatem i firm transportowych. Za sprzedaż produktów IC zdobywa się punkty. Przedstawiciele firm, które osiągną najlepsze wyniki otrzymają zaproszenie na kilkudniową huczną zabawę. Dostają też nagrody pieniężne, zwykle w postaci doładowania multikarty IC Premia Cash. W tym roku zwycięzcy konkursu otrzymają po 10 000 zł, natomiast uczestnicy, którzy zajmą miejsca 2-5, dostaną odpowiednio po 8 000 zł, 6 000 zł, 4 000 zł i 2 000 zł.