Europart rozszerza sieć sprzedaży w Polsce

fot. Europart

Europart, czołowy europejski dystrybutor części zamiennych do pojazdów ciężarowych, naczep, autobusów oraz wyposażenia warsztatowego systematycznie poszerza swoją sieć sprzedaży i zwiększa tym samym obecność w Polsce.

1 grudnia br, firma Europart Polska S.A. otworzyła nowy oddział w Kostrzynie k.Poznania. To już 26-ty nasz oddział w Polsce, w którym oferujemy klientom profesjonalną obsługę oraz doradztwo wykwalifikowanych sprzedawców. Liczymy na jeszcze bardziej efektywne dotarcie z ofertą do dotychczasowych klientów, pozyskanie nowych oraz wzmocnienie pozycji na rynku poznańskim, wyjaśnia Karol Prozner, country manager i dodaje: Dzięki dogodnej lokalizacji przy drodze ekspresowej S5, jesteśmy w stanie skrócić czas dostawy. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom jeszcze lepszą dostępność części zamiennych.

Nowy oddział jest zlokalizowany na terenie firmy Marathon International, jednego z kluczowych klientów Europart w Polsce. Oddział w Kostrzynie podobnie jak wszystkie oddziały sprzedażowe Europart oprócz 400 000 części zamiennych producentów marek oryginalnych, oferuje również szeroką gamę produktów marki Europart Premium Parts. Części te to zamienniki porównywalnej jakości do oryginalnych części zamiennych, przetestowane przez zewnętrznych audytorów i niezależne organizacje zgodnie z niemieckimi normami jakości. Oferta części sprzedawanych pod marką Europart obejmuje 7 000 części. Każdego roku dodawanych jest 500 nowych referencji. Oprócz materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego, takiego jak produkty chemiczne, oleje, narzędzia, klienci mają również szeroki wybór części do osi, hamulców, podwozia, silnika, układu oświetlenia i układu elektrycznego, a także inne części i akcesoria.

Adres nowego oddziału:
EUROPART Kostrzyn, ul. Krajowa 3, 62-025 Kostrzyn
Tel.: 61 679 39 90
Godziny otwarcia: pon.-pt. 8:00 – 16:00

fot. Europart