Z nowym TGE rodzina MANa jest kompletna

fot. MAN

28 czerwca br. w siedzibie firmy MAN Truck & Bus Polska w Wolicy obyło się uroczyste otwarcie pierwszego w Europie salonu sprzedaży MAN TGE. Przecięcie wstęgi było również sygnałem do rozpoczęcia sprzedaży samochodów dostawczych MAN TGE w Polsce. W uroczystości tej udział wzięli przedstawiciele MAN Truck & Bus AG z Monachium, Roland Schacht, odpowiedzialny za Region Europy Wschodniej oraz Denis Affeld kierujący pionem MAN VAN, jak również przedstawiciele zarządu MAN Truck & Bus Polska.

Uroczystemu otwarciu salonu sprzedaży samochodów dostawczych MAN TGE towarzyszyła prezentacja pojazdów, porównanie z konkurencją oraz jazdy testowe. W kolejnych dniach (29.06-01.07) w blisko 20-tu punktach sprzedaży pojazdów MAN TGE odbywały się Dni Otwarte, podczas których o zaletach nowego samochodu mogli przekonać się zaproszeni klienci.

MAN TGE oferowany jest w wersji furgon, przeszklony pojazd kombi oraz podwozie z kabiną pojedynczą i podwójną. Ponadto klient będzie mógł wybierać spośród: dwóch rozstawów osi, trzech wysokości dachu i trzech długości pojazdu. Objętość przestrzeni ładunkowej może wynieść nawet do 18,4 m³. Do wyboru są również wszystkie rodzaje napędu: na oś przednią, na oś tylną z kołami pojedynczymi lub bliźniaczymi oraz na 4 koła, przy czym napęd 4×4 jest zdecydowanie najtańszym takim rozwiązaniem na rynku. Oferowane są również nowe skrzynie biegów: 2 sześciobiegowe manualne i 2 automatyczne 8 biegowe (pełny automat – przekładnia hydrokinetyczna).

MAN TGE po raz pierwszy w Polsce został zaprezentowany podczas targów Budma w lutym 2017.

Uroczyste otwarcie nowego salonu sprzedaży MAN TGE w Wolicy (fot. MAN)