Nagroda dla kancelarii Iuridica

Nagrodę w kategorii The Boutique Transport Law Firm of the Year in Poland – 2017 przyznała niezależna organizacja Global Law Experts. Co roku rekomenduje ona jedną firmę prawniczą w danym kraju w różnych dziedzinach prawa. Wyróżnienie i rekomendacja w dziedzinie prawa transportowego w roku 2017 przypadło w udziale krakowskiej kancelarii Iuridica, która wyspecjalizowała się w pomocy prawnej dla podmiotów związanych z branżą TSL.

Zajmuje się m.in. sporządzaniem umów spedycyjnych i przewozowych, zdobywaniem licencji, postępowaniami sądowymi i mediacjami, odszkodowaniami transportowymi, ryczałtami za noclegi, odwołaniami od kar Inspekcji Transportu Drogowego.

Jest to kolejny sukces zespołu kancelarii Iuridica,. W 2015 r. Łukasz Chwalczuk został finalistą konkursu Rising Stars 2015 – Prawnicy Liderzy Jutra, a w 2016 r. kancelaria została umieszczona w zestawieniu specjalistycznych kancelarii prawnych w dziedzinie prawa transportowego, przygotowanym przez portal RynekPrawniczy.pl.

Na rynku obecni jesteśmy już od 10 lat. Zawód prawnika wiąże się z doświadczeniem, a jego zdobywanie jest procesem, którego nie można w żaden sposób przyspieszyć. Setki wygranych spraw, zgrany zespół specjalistów i wyrobiona marka w Polsce i Europie pozwala nam na zrównoważony rozwój – podsumowuje Łukasz Chwalczuk, managing partner w kancelarii Iuridica.