Nowy oddział Europart w Radomiu

fot. Europart

Firma Europart, europejski dystrybutor części do pojazdów użytkowych, urządzeń i akcesoriów warsztatowych 14 czerwca br. otworzyła nowy oddział zlokalizowany w Radomiu i tym samym ma obecnie 26 oddziałów w Polsce.

Całkowita powierzchnia oddziału w Radomiu to 450 m2, co pozwoliło zwiększyć dostępność produktów oraz skrócić czas dostawy do klientów – powiedział Karol Prozner, prezes zarządu Europart. Dogodna lokalizacja bezpośrednio przy DK 7 umożliwia szybki i sprawny dojazd oraz dystrybucję.

Jest to kolejny krok we właściwym kierunku – zbliżamy się do naszego celu, jakim jest zostanie jednym trzech liderów sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów użytkowych w Polsce. Na przestrzeni kilku miesięcy Europart Polska planuje poszerzenie sieci sprzedaży o kolejne punkty na mapie – dodaje Prozner.

Tak jak wszystkie punkty sprzedaży w Polsce, oprócz 400 000 części objętych programem sprzedaży oryginalnych części dostarczanych przez producentów marek premium, oddział firmy Europart w Radomiu oferuje również szeroką gamę części zamiennych sprzedawanych pod marką Europart Premium Parts. Części te to zamienniki porównywalnej jakości do oryginalnych części zamiennych, przetestowane przez zewnętrznych audytorów i niezależne organizacje zgodnie z niemieckimi normami jakości. Oferta części sprzedawanych pod marką Europart obejmuje 7 000 części. Każdego roku dodawanych jest 500 nowych referencji. Oprócz materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego, takiego jak produkty chemiczne, oleje, narzędzia, klienci mają również szeroki wybór części do osi, hamulców, podwozia, silnika, układu oświetlenia i układu elektrycznego, a także inne części
i akcesoria.