Inter Cars wydał Wiadomości Galowe

fot. Inter Cars

Inter Cars przygotował specjalne wydanie Wiadomości, poświęcone w całości swojej głównej promocji, czyli Gali Biesiadnej 2016. Publikacja stanowi wyczerpujące kompendium wiedzy na temat konkursu.

Specjalne wydanie magazynu już wkrótce trafi do klientów Inter Cars na terenie całego kraju. Każdy może też przeczytać je w wersji elektronicznej pod tym linkiem:  http://issuu.com/intercars/docs/wgaloweissuu/1

Wiadomości Galowe, jak sama nazwa wskazuje, poświęcone są w całości konkursowi Gala Biesiadna 2016. Klienci znajdą w nich wyczerpujące wyjaśnienie zasad promocji, informacje na temat sposobu rejestracji w konkursie, sprawdzania swoich wyników oraz rankingu regionalnego.

– W celu jak najlepszego przybliżenia zasad konkursu posłużyliśmy się przykładem pani Marioli – fikcyjnej klientki Inter Cars. Razem z nią nasi klienci mogą przejść wszystkie etapy promocji i przekonać się, że tak naprawdę nie jest to nic skomplikowanego – przekazuje redakcja Wiadomości Inter Cars.

Gala Biesiadna to najważniejszy konkurs Inter Cars w ciągu roku. Jego zwieńczeniem będzie finałowa impreza, która odbędzie się 7-9 października 2016 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Dla laureatów wystąpią wówczas znane i lubiane kabarety: Paranienormalni i Kabaret pod Wyrwigroszem. Odbędzie się też koncert gwiazd sceny disco.

(redakcja)