Ponadgabaryty: Imponujące pojazdy „w krainie tysiąca jezior”

fot. Faymonville

Let’s make the impossible possible, czyli „Sprawmy, aby niemożliwe stało się możliwe” – to zapisane wielkimi literami motto znajdziemy na stronie internetowej fińskiego przedsiębiorstwa AT Specialtransport. Przy realizacji tej wizji skandynawski przewoźnik korzysta przede wszystkim ze sprzętu firmy Faymonville.

Od 2007 r. firma z Kokkola zajmuje się transportem specjalistycznym i ciężkim na terenie Finlandii. Nasze przewozy zawsze realizowaliśmy pomyślnie, ale gdy potrzebowaliśmy nowego sprzętu, nawiązaliśmy kontakt z dealerem Faymonville, Pekka Roponenem. Szybko zbudowaliśmy z nim pełną zaufania relację, bo od razu poczuliśmy, że rozumie swój fach i dokładnie wie, co sprzedaje – wspomina Jonas Ahola, kierownik ds. przewozów specjalnych w AT Specialtransport. Krótko po tym dyrekcja firmy wybrała się też z pierwszą wizytą do belgijskiej siedziby Faymonville. Tutaj człowiek czuje się naprawdę mile widziany a wszystko, co widać wokół robi duże wrażenie.

AT SpecialTransport - 2
fot. Faymonville

Przekonująca jakość i funkcjonalność

Od tego czasu firmy AT Specialtransport i Faymonville utrzymują ze sobą bliskie relacje. Pomalowane na czerwony, firmowy kolor skandynawskiego przewoźnika cztery naczepy niskopodłogowe semi MultiMAX, trzy naczepy platformowe TeleMAX, jedna naczepa niskopodwoziowa MegaMAX i jedna wielofunkcyjna naczepa VarioMAX jeżdżą już „po krainie tysiąca jezior”. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i funkcjonalności tych pojazdów – Jonas Ahola potwierdza, że flota naczep Faymonville oferuje jego klientom wiele możliwości.

Wiele naczep, podobna obsługa

MultiMAX i inne naczepy każdego dnia na nowo potwierdzają swoją wartość. Naczepy Faymonville są rzeczywiście najwyższej jakości pod wieloma względami. W fazie projektowania prowadziliśmy z Faymonville wspólne konsultacje, czego wynikiem jest dokładne dopasowanie pojazdów do naszych wymogów. Cała zakupiona flota spełnia oczekiwania fińskiego przewoźnika, co podoba się także pracownikom firmy AT Specialtransport podczas ich codziennej pracy. Nasi kierowcy są bardzo zadowoleni z tego, że firma ma teraz tak wiele naczep Faymonville, ponieważ wszystkie one są łatwe w obsłudze i mają podobne wyposażenie techniczne.

Także w Finlandii przy wyborze najlepszego sprzętu do przewozów specjalistycznych nie można pominąć marki Faymonville. Jonas Ahola opisuje jej zalety. Faymonville jest dla mnie firmą zorientowaną na jakość i innowacyjność, a współpraca z nią przebiega bardzo gładko i przyjemnie.

AT SpecialTransport - 4
fot. Faymonville