Gala Biesiadna 2016 – więcej czasu na udział

fot. Inter Cars

Do 9 września 2016 r. wydłużony został okres trwania konkursu Gala Mistrzów Warsztatu, organizowanego przez Inter Cars. To oznacza jeszcze więcej czasu na to, by wziąć w nim udział i wygrywać atrakcyjne nagrody.

Najważniejsza i najbardziej wyczekiwana promocja organizowana przez Inter Cars kierowana jest do kluczowych klientów – warsztatów, sklepów z warsztatem oraz firm transportowych. Tegoroczna odsłona Gali Mistrzów Warsztatu wystartowała 1 marca, a potrwa aż do 9 września, czyli dłużej niż informowano początkowo. To oznacza, że zainteresowani mają jeszcze więcej czasu, by wziąć udział w akcji i wygrywać cenne nagrody.

Promocja corocznie cieszy się dużym zainteresowaniem. Emocje dozowane są przez cały konkurs, ale wszyscy zawsze najbardziej czekają na finał. Ma on charakter niezapomnianej zabawy w ekskluzywnym hotelu, z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej. W tym roku impreza finałowa Gali Mistrzów Warsztatu nawiązywać będzie do niezapomnianych gal piosenki biesiadnej. Doskonałe jedzenie i muzyka, wspólne śpiewanie i zabawa, której z pewności nikt się nie oprze – będą jej stałymi elementami. Nie ulega więc wątpliwości, że jest to wydarzenie, na którym trzeba być.

Jak wziąć udział w konkursie?

W konkursie galowym, podobnie jak w poprzednich latach, mogą wziąć udział klienci Inter Cars: warsztaty, sklepy z warsztatem i firmy transportowe. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zarejestrowanie się na stronie myintercars.com. Można to zrobić także, klikając w specjalnie przygotowaną ikonę w IC Katalogu Online.

Rejestracja krok po kroku

Jeżeli masz IC Katalog Online, zaloguj się i kliknij okno „Marketing”, znajdujące się na głównej stronie. Później wybierz baner z promocją galową – zostaniesz wówczas przekierowany na stronę myintercars.com. Następnie postępuj według poniższych wskazówek: Krok 1: Po otwarciu się strony do logowania, kliknij w zakładkę WEJDŹ PO RAZ PIERWSZY.  Krok 2: We wskazane miejsca wpisz swój NUMER KLIENTA i NIP KLIENTA i wciśnij WEJDŹ.  Krok 3: Uzupełnij dane zgodnie z podpowiedziami i zaznacz zgodę na przetwarzanie danych osobowych (jest nam ona niezbędna tylko i wyłącznie do umieszczenia danych na platformie i używania ich w ramach promocji). Zatwierdź, wciskając przycisk ZAPISZ.  Krok 4: Po zapisaniu danych pojawi się okno zachęcające do wzięcia udziału w konkursie galowym. Należy kliknąć w przycisk BIESIADUJ Z NAMI. Kolejne okno poinformuje Cię o konieczności potwierdzeniu udziału w konkursie. Po zapoznaniu się z instrukcją wystarczy kliknąć przycisk ZAMKNIJ.  Krok 5: Sprawdź swoje dane oraz wpisz nick, który będzie Cię reprezentował w rankingu konkursowym. Musisz także wyrazić zgodę na przetwarzanie Twoich danych w ramach konkursu i zaakceptować regulamin. Na koniec wciśnij przycisk BIORĘ UDZIAŁ.

 Czekają super nagrody

Uczestnicy promocji, aby zostać laureatami konkursu, będą musieli spełnić dwa warunki: zająć premiowane miejsce w rankingu oraz zrealizować plan zakupowy. Klienci rywalizować będą w trzech rankingach w obrębie danego regionu, do którego zostaną przypisani: Warsztat – rynek osobowy, Sklep z warsztatem – rynek osobowy, Warsztat, sklep z warsztatem, firma transportowa – rynek samochodów ciężarowych.

Nagrodą w konkursie jest jednoosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu w dniach 7-9 października 2016 r. Laureaci każdego z rankingów, którzy zajmą miejsca od 1 do 5, otrzymają dodatkowo doładowanie multikarty IC Premia Cash o wartościach: 1 miejsce – 10 000 zł, 2 miejsce – 8 000 zł, 3 miejsce – 6000 zł, 4 miejsce – 4000 zł, 5 miejsce – 2000 zł. Łączna pula wszystkich nagród w konkursie wynosi 2 000 000 zł.

Podczas weekendu w Hotelu Gołębiewski na laureatów czeka moc atrakcji. Aktywni będą mogli korzystać z pięknych szlaków, aquaparku lub chodzić po górach. Główne punkty pobytu zaplanowano jednak na wieczór. W piątek specjalnie dla gości Inter Cars wystąpią: Kabaret pod Wyrwigroszem, Paranienormalni i Abelard Giza. Dzień później odbędzie Biesiada Galowa, podczas której nastąpi rozdanie nagród, a następnie rozpocznie się zabawa do białego rana.