Polsad Kutno dealerem roku

fot. Renault Trucks

W styczniu 2016 r. ogłoszono wyniki dorocznego konkursu o tytuł Renault Trucks Dealer of the Year w Polsce.

Ten zaszczytny tytuł, w odniesieniu do wyników działalności punktu serwisowego za cały ubiegły – 2015 rok – zdobył punkt Polsad Kutno. W przeszłości firma Polsad kilkakrotnie zdobywała tytuł Dealera Roku jeszcze w ramach poprzedniej struktury organizacyjnej.

Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest w nowej formule od trzech lat. W ramach konkursu, w klasyfikacji biorą udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce, zarówno te, w pełni zarządzane przez Volvo, jak i należące do autoryzowanych partnerów firmy. W tegorocznej edycji konkursu, ocenie poddano łącznie 30 warsztatów Renault Trucks, w 6 kategoriach, odzwierciedlających pracę i osiągnięcia serwisu, za cały ubiegły rok, w najważniejszych obszarach obsługi posprzedażnej.

Przy wyborze najlepszego serwisu oceniano 6 kryteriów: 1) Wyniki o ceny satysfakcji klienta – ankieta REX; 2) Udział w akcji Zima; 3) Udział w akcji Lato; 4) Sprzedaż pakietów serwisowych; 5)  Wzrost zakupów oryginalnych części zamiennych; 6) Szybkość interwencji w ramach R24 – pomoc na drodze.

W wyniku całościowej oceny, tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year 2015” zdobył punkt serwisowy Polsad Kutno. Nagrodę z rąk Małgorzaty Kulis – vice president Volvo Group Trucks Sales, Baltic Sea Market oraz Henryka Kliczewskiego – dyrektora ds. obsługi posprzedażnej polskiej organizacji Volvo Group Trucks Sales, odebrali: Andrzej Piątkowski, kierownik serwisu Polsad Kutno i Jacek Korczak  – właściciel firmy Polsad.

Tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year” to potwierdzenie najwyższego poziomu obsługi oferowanej przez zwycięski serwis, co bezpośrednio przekłada się na optymalną dyspozycyjność pojazdów ciężarowych, a to z kolei ma kluczowe znaczenie dla działalności transportowej klientów serwisu. Zwycięski serwis wraz z zaszczytnym tytułem uzyskał również prawo do wykorzystywania go w swojej komunikacji, a także zdobył prestiżowe, przechodnie trofeum, które towarzyszy konkursowi od ubiegłego roku.