Targi TransLogistica Poland już 7 listopada br. Co w programie? Jak się zarejestrować?

Fot. TransLogistica Poland

Jubileuszowa, bo 10. edycja targów TransLogistica Poland odbędzie się w dniach 7-9 listopada br. w halach EXPO XXI w Warszawie. Impreza zgromadzi w 4 halach targowych ponad 380 wystawców oraz nawet 10 000 uczestników z kraju i zagranicy.

Ta wyjątkowa na skalę Polski platforma biznesowa zintegruje wszystkich zawodowo związanych z branżą TSL, zapewniając możliwość nawiązania cennych kontaktów i wymiany wiedzy w jednym miejscu i czasie.

Co w programie targów?
Konferencje, panele dyskusyjne oraz…..atrakcje i niespodzianki z okazji jubileuszowej edycji targów.

Tegorocznej edycji targów towarzyszyć będzie ciekawy i rozbudowany program merytoryczny – pełen harmonogram programu merytorycznego dostępny na stronie

Pierwszego dnia, 7 listopada, o godzinie 13:00 w hali 4 odbędzie się polska premiera niemieckiej marki elektrycznych pojazdów użytkowych Quantron. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną produkty oraz filozofii marki.

Przez wszystkie 3 dni targów, w hali 3 będzie działała scena „Forum TransLogistica” na której będą odbywały się prelekcje, wystąpienia i panele dyskusyjne dotyczące najważniejszych zagadnień i najnowszych rozwiązań dla transportu, logistyki i spedycji. Na scenie w hali 4 odbędę się dwie konferencje „Spotkania Transportowe” oraz „TSL Green Day”. Pierwsza z nich, przybliży słuchaczom tematykę najnowszych zmian z zakresu prawa transportowego oraz pokaże efektywne narzędzia optymalizacji kosztów w transporcie drogowym. Program drugiej konferencji, oparty w dużej mierze na praktycznych case studies, będzie skupiał się wokół „zielonych” zagadnień w logistyce i transporcie.

Trzeciego dnia w hali 4 będzie można uczestniczyć w praktycznych sesjach Q&A dotyczących zmian podatkowych i prawnych dla sektora TSL oraz wziąć udział w „Spotkaniu liderów branży transportowej”, konferencji organizowanej przez związek pracodawców Transport i Logistyka Polska.

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez prestiżowego Plebiscytu Przyjazny Pracodawca TSL, jedynego konkursu w Polsce, poświęconego pracodawcom z branży Transport – Spedycja – Logistyka oraz dostawcom produktów i usług dedykowanych tej branży. Plebiscyt współorganizowany jest przez portal pracujwlogistyce.pl.

Rejestracja online możliwa do dnia 6 listopada 2023 poprzez formularz rejestracyjny. Więcej informacji na stronie: www.translogistica.pl