Już za niecały miesiąc w Karlsruhe ruszają targi pojazdów użytkowych NUFAM. Co zaprezentuje Wielton?

fot. Wielton

Targi NUFAM, to specjalistyczne targi pojazdów użytkowych organizowane w dniach 21-24 września 2023 r. w Karlsruhe. Czołowy polski producent naczep, przyczep i zabudów samochodowych firma Wielton zaprezentuje aż osiem produktów. Będą to zarówno bestsellerowe naczepy, jak i prototypowe rozwiązania oraz nowości m.in. naczepa wywrotka Scrap Master, przyczepa hakowa Recycle Master Slider i nadwozie wymienne Curtain Swap Master.

Pojazdy prezentowane przez Wielton na niemieckich targach, będą odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby branży transportowej, czyli produkty, które mogą być wykorzystywane w transporcie długodystansowym, intermodalnym czy specjalistycznym.

Produkty szyte na miarę
Mnogość pojazdów i ich możliwe konfiguracje sprawiają, że Wielton jest w stanie zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. I to jest to, co jak podkreśla producent, odróżnia eksponowane w Karlsruhe produkty od oferty konkurencji, czyli personalizacja pojazdów do zróżnicowanych potrzeb użytkowników. Wielton od lat stawia na mnogość konfiguracji produktów, m.in. przez włączanie klientów w proces projektowania i testowania prototypów. Część z firm zgłasza się bezpośrednio do polskiego producenta z prośbą o zaprojektowanie i wykonanie dla nich dedykowanej naczepy lub rozwiązania transportowego. Mając takie doświadczenie i wiedzę na temat najbardziej różnorodnych potrzeb transportowych i logistycznych, dział konstrukcyjny dynamicznie rozwija portfolio produktów.

Wielton zaprasza do hali 1 stoisko A111 oraz na stoisko zewnętrzne podczas targów NUFAM w Karlsruhe i obejrzenia produktów oraz wspólnych rozmów.