Ciężarówka Goodyear wyruszyła w trasę Drive Results 2023 promując rozwiązania Total Mobility dla flot transportowych

Fot. Goodyear

Trwa 2. edycja kampanii Goodyear Drive Results promującej bogaty pakiet rozwiązań dla flot transportowych Total Mobility. Ciężarówka wystawowa kryjąca w sobie interaktywny show room z prezentacją oferty opon i rozwiązań mobilnych do zarządzania flotą – odwiedzi 15 europejskich krajów, w tym Polskę. Trasa promocyjna Drive Results 2023 potrwa do listopada br.

Goodyear Total Mobility to więcej niż opony. Oferujemy dostosowane do potrzeb flot kompleksowe rozwiązania, które zwiększają ich wydajność, konkurencyjność i wspierają je w osiąganiu celów zrównoważonego rozwoju. W obecnie trudnym otoczeniu gospodarczym floty muszą działać na najwyższym poziomie. Bardzo się cieszę, że po raz kolejny będziemy mogli zaprezentować nasze rozwiązania w jednym miejscu dzięki specjalnie zaprojektowanej ciężarówce pokazowej, która zapewni każdemu odwiedzającemu niesamowite wrażenia” – powiedział Maciej Szymański, dyrektor marketingu ds. opon użytkowych w Europie.

Szerzej o Goodyear Total Mobility pisaliśmy w tym linku

Interaktywna ciężarówka pokazowa
Interaktywny salon został zmodernizowany w stosunku do wersji z 2022 r. i teraz oferuje kompleksowy przegląd produktów i rozwiązań Goodyeara, zapewniając odwiedzającym jeszcze więcej inspirujących doświadczeń dzięki połączeniu elementów fizycznych i wirtualnych. W jednym miejscu można zapoznać się nie tylko z najnowszymi oponami, ale także ze wszystkimi rozwiązaniami z zakresu mobilności, takimi jak systemy Goodyear TPMS, Goodyear CheckPoint czy Goodyear DrivePoint. Wszystkie są połączone z nowoczesnymi aplikacjami.

Ciężarówka pokazowa Drive Results będzie towarzyszyć wielu różnym wydarzeniom, od mistrzostw Goodyear FIA European Truck Racing Championship (ETRC) po wystawy branżowe. Trasa Drive Results rozpoczęła się 20 kwietnia br. na targach Transport 2023 w Herning w Danii. Następnie ciężarówka pokazowa Goodyear pojawi się na kilku wystawach poświęconych logistyce. Po prezentacji podczas pierwszej rundy sezonu Goodyear FIA ETRC w Misano we Włoszech, będzie też obecna podczas wszystkich wyścigów tego sezonu (www.goodyearfiaetrc.com/events ).

Zrównoważony rozwój i efektywność kosztowa dla flot
Według badania Goodyear Sustainable Reality Survey na temat zrównoważonej rzeczywistości, przeprowadzonego w 2022 r. (www.goodyear.eu/en_gb/truck/knowledge-centre/Sustainable-Reality.html), floty nadal doceniają znaczenie zrównoważonych inwestycji, a 41% z nich postrzega ten czynnik jako szansę obniżenia kosztów operacyjnych.

Fot. Goodyear