Nowy, dwuletni cykl targów budowlanych AUTOSTRADA w Kielcach – kolejna edycja wiosną 2024 roku

Fot. K. Biskupska

Targi Budownictwa Infrastrukturalnego AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura (niegdyś AUTOSTRADA-POLSKA) to od lat jedno z najważniejszych spotkań branży budownictwa infrastrukturalnego. Kolejna edycja targów odbędzie się wiosną 2024 roku.

Organizatorzy zamieścili oświadczenie:
W trosce o najwyższą jakość spotkania branży budownictwa infrastrukturalnego – Targów AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura, wsłuchując się w głosy wystawców i zwiedzających podjęliśmy decyzję o organizacji wydarzenia w cyklu dwuletnim. Kolejna edycja targów odbędzie się wiosną 2024 roku, a dokładna data wydarzenia zostanie podana w terminie późniejszym. Jesteśmy przekonani, że wspólnie stworzymy przestrzeń do wymiany branżowych kontaktów, a targi AUTOSTRADA Nowa Infrastruktura przyniosą nową jakość biznesowych spotkań na najwyższym poziomie“.

Tematyka Targów Autostrada-Nowa Infrastruktura
Zakres tematyczny obejmuje infrastrukturę drogową, budownictwo specjalistyczne i maszyny budowlane, a także transport. Wśród wystawców nie zabraknie firm specjalizujących się w budowie i remontach dróg, utrzymaniu infrastruktury, budowie mostów, tuneli i wiaduktów, oznakowaniach poziomych i pionowych dróg i autostrad oraz w bezpieczeństwie drogowym. Na ekspozycji zaprezentowane zostaną m.in. maszyny i urządzenia, pojazdy specjalistyczne, wywrotki, naczepy, podnośniki oraz sprzęt pomiarowy.

Na specjalnie przygotowanej powierzchni wystawienniczej podczas pokazów dynamicznych w kieleckim ośrodku wystawienniczym prezentowane będą możliwości najnowszych maszyn budowlanych i sprzętu, to także czas premierowych pokazów. W trakcie wydarzenia nie zabraknie merytorycznych spotkań: konferencji, wykładów i rozmów biznesowych, podczas których poruszane są najważniejsze kwestie z zakresu budownictwa infrastrukturalnego.

W trakcie targów najlepsze z oferowanych produktów otrzymają wyróżnienia i nagrody targowe podczas uroczystej gali. Wystawcy zostaną również nagrodzeni m.in. za atrakcyjny i nowoczesny sposób prezentacji stoiska czy elegancji sposób wystąpienia targowego.

Fot. K. Biskupska