Goodyear na targach IAA Transportation 2022 zaprezentuje Total Mobility – pakiet rozwiązań dla flot transportowych

Fot. Goodyear

Goodyear zaprezentuje na targach IAA Transportation 2022 w Hanowerze produkty, usługi i rozwiązania w zakresie mobilności oraz nowoczesne aplikacje internetowe i przetwarzania danych.

Producent zaprezentuje też najnowsze dodatki do systemu Total Mobility, pozwalające jeszcze efektywniej zarządzać flotami transportowymi. (Jak działa Total Mobility? szerzej pisaliśmy w tym linku)

Pokażemy odwiedzającym, jak kompleksowe rozwiązania Goodyeara mogą wspierać floty transportowe w zwiększaniu wydajności, konkurencyjności i realizacji celów zrównoważonego rozwoju. Nasza centralna lokalizacja na targach odzwierciedla rolę naszych opon i rozwiązań w samym sercu ekosystemu mobilności flot transportowych” – powiedział Maciej Szymański, dyrektor ds. marketingu opon użytkowych w Europie.

Na stoisku firmy dostępne będą interaktywne elementy wykorzystujące m.in. rozszerzoną rzeczywistość, pozwalające w pełni doświadczyć korzyści płynących z pakietu Total Mobility.

Goodyear ma duże doświadczenie w optymalizacji kosztów flot komercyjnych i dostarczaniu zintegrowanej oferty produktów i rozwiązań. Te czynniki pozostają ważne dla europejskich firm transportowych, o czym świadczą wyniki naszego najnowszego badania Sustainability Reality Survey. Ponad 1300 przedstawicieli branży transportowej z całej Europy po raz kolejny potwierdziło, że zrównoważony rozwój jest jednym z kluczowych obszarów ich zainteresowania – i tu właśnie wspiera ich Goodyear Total Mobility” – dodał Grégory Boucharlat, wiceprezes biznesu opon użytkowych w Europie.

Stoisko Goodyear na Targach IAA będzie zlokalizowane w hali wystawowej H21, na stanowisku A70.

Rozwiązania dla flot transportowych
Jednym z narzędzi dostępnych dla flot w ramach Goodyear Total Mobility jest aplikacja Goodyear FleetHub, która obejmuje efektywny system monitorowania ciśnienia w oponach (Goodyear TPMS), automatyczne sprawdzanie ciśnienia i głębokości bieżnika za pomocą systemu Goodyear CheckPoint oraz system kontroli Goodyear DrivePoint.

Te rozwiązania Goodyeara działają w jednym celu: mają za zadanie ograniczyć przestoje i błędy człowieka, aby zwiększyć efektywność flot na coraz bardziej wymagającym rynku. Połączenie tych rozwiązań z najnowszą generacją opon, takich jak wydajna i wszechstronna linia Goodyear Fuelmax Endurance, może jeszcze bardziej pomóc klientom Goodyeara w obniżaniu kosztów paliwa i osiąganiu celów redukcji emisji CO2.