CommonRail Bosch eXchange – regenerowane wtryskiwacze do pojazdów użytkowych

Produkt BX jest poddawany wymagającym testom, tak aby był w 100% pewny podczas użytkowania (fot. Bosch)

Zdecydowana większość samochodów ciężarowych jeżdżących obecnie po drogach Polski i Europy wyposażonych jest w system wtrysku commonrail. Zużyte lub niefachowo naprawione wtryskiwacze przyczyniają się do spadku mocy pojazdów lub znacznego wzrostu zużycia paliwa oraz mogą prowadzić do poważnych awarii silnika.

W takich sytuacjach warto unikać pozornych oszczędności i wybrać rozwiązanie, które na długi czas wyeliminuje problemy z eksploatacją.

Jakość bez kompromisów
Produkty z programu Bosch eXchange cechują się jakością taką, jak części nowe. Fabryczna regeneracja jest prowadzona w certyfikowanych zakładach firmy i spełnienia wszystkie wymogi jakościowe. To szczególnie ważne dla warsztatów, które za cel stawiają sobie najwyższą jakość wykonywanych napraw.

Wszystkie części zużywające się, takie jak rozpylacz, nakrętka rozpylacza, sprężyny, zestaw zaworu podlegają wymianie na nowe, oryginalne elementy Bosch. Pozostałe podzespoły są starannie czyszczone i w razie potrzeby naprawiane lub wymieniane na nowe. Efektem są najlepszej klasy regenerowane produkty Bosch eXchange. Spełniają one takie same wymogi jakościowe, jak fabrycznie nowe części, stąd też Bosch udziela na nie takiej samej gwarancji. Bosch eXchange może znacznie obniżyć koszt naprawy i skrócić czas przestoju.

Prosto, szybko, niezawodnie
Bosch eXchange to kompletny program wymiany najważniejszych części na regenerowane. Szybka, wygodna wymiana części z krótkim okresem przestoju samochodu. Cały proces jest prosty i bezpieczny: zamawiasz części u swojego hurtownika, płacisz według stałego cennika i otrzymujesz kompletny produkt. Zużytą część należy oddać do dystrybutora w opakowaniu, w którym otrzymałeś część regenerowaną.Otrzymujesz zwrot kosztu wymiany.

Więcej na: www.boschbx.pl

 

Na naprawie komponentów dieslowskich nie warto oszczędzać. Zamontowanie wadliwego lub niewłaściwie naprawionego zespołu w pojeździe może doprowadzić do poważnego uszkodzenia silnika. (fot. Bosch)