„Together to the Next 125 Years” – Kässbohrer na targach IAA Transportation 2022

Fot. Kässbohrer

Kässbohrer tradycyjnie już pojawi się na tegorocznych targach IAA Transportation w Hanowerze z szeroką gamą produktów, nowości i innowacji. Producent zaprezentuje się pod hasłem „Together to the Next 125 Years” (Razem przez następne 125 lat), podkreślając swój trwały sukces osiągnięty wspólnie z klientami.

W centrum uwagi znajdą się udoskonalone i przeprojektowane produkty z najlżejszej gamy silosów kiprowanych i poziomych o pojemności od 30-90 m3, a także wielokrotnie nagradzane jako najbezpieczniejsze cysterny transportowe ADR oraz certyfikowane przez ATP-IN w pełni wyposażone cysterny spożywcze. Kässbohrer zaprezentuje również swoje pojazdy do transportu budowlanego i ponadnormatywnego, z najbardziej wytrzymałym niskopodwoziowym pokładem ładunkowym, niskimi zagłębieniami na koła i sterowanymi hydraulicznie platformami. Nie zabraknie również aluminiowych i stalowych naczep wywrotek pojazdów, które zapewniają wysoką wydajność przy większej ładowności, najwyższą wysokość załadunku, jak również mają szeroki zakres opcji wyposażenia w celu zaspokojenia najbardziej specyficznych potrzeb użytkownika.

İffet Türken (fot. Kässbohrer)

„Kontynuując ponad 125 lat innowacji, Kässbohrer stale ulepsza swoje pojazdy i usługi dzięki Enginuity, doskonałej równowadze pomiędzy inżynierią i pomysłowością, przenosząc biznes swoich klientów na wyższy poziom. Kässbohrer zawsze rozwijał pojazdy i usługi wraz ze swoimi klientami, zdobywając nagrody za swój rozwój, a także odpowiadając na zmieniające się trendy w branży poprzez ciągłe badania prowadzone we współpracy z uniwersytetami, stowarzyszeniami, jak również w ramach projektów UE. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, powinniśmy poprawić komunikację i współpracować, aby sprostać wyzwaniom i ulepszyć nasz sektor. Naszą branżę czeka ambitny okres przejściowy, gdy będziemy zajmować się rozporządzeniami prawnymi dążącymi do zerowej emisji dwutlenku węgla netto w 2050 r. Kässbohrer w pełni wspiera unikalne potrzeby przejściowe swoich klientów poprzez wielokrotnie nagradzane pojazdy do transportu multimodalnego, następną generację dłuższych pojazdów zabierających większe ilości ładunku, jak również pionierskie prace nad inteligentnymi pojazdami. My, jako Kässbohrer, poświęcamy się współpracy ze wszystkimi naszymi partnerami na rzecz lepszej przyszłości transportu” – mówi İffet Türken, członek zarządu Kässbohrer.