Tytuł „Market of the year” dla MAN Truck & Bus Polska

Fot. MAN Truck & Bus Polska

Na początku czerwca br. spółka MAN Truck & Bus Polska otrzymała tytuł „Market of the year”. Symboliczną statuetkę wręczyli Friedrich Baumann, członek zarządu MAN Truck & Bus SE odpowiedzialny za sprzedaż i rozwiązania dla klientów oraz Johan Björnöra szef regionu Europa.

„Jesteśmy najlepszym rynkiem roku 2021. Cieszymy się, że możemy dołączyć do grona zwycięzców w tym jakże prestiżowym konkursie. To sukces ciężkiej i żmudnej pracy całego zespołu i naszych kolegów z centrali za co dziękuję. Jesteśmy mocno zmotywowani i walczymy dalej aby utrzymać ten wspaniały wynik” – powiedział Marc Martinez, prezes zarządu MAN Truck & Bus Polska odbierając statuetkę.

Polski rynek na którym działa firma MAN jest drugim rynkiem – zaraz po niemieckim – pod względem ilości rejestracji pojazdów, wyprzedzając inne kluczowe kraje takie jak Francja, która historycznie długo utrzymywała swoją pozycję zaraz za Niemcami.

„Odpowiedni ludzie, silny i zorientowany na sukces zespół to druga połowa naszego sukcesu. Budowanie silnego zespołu to jak wiemy niełatwa sztuka, ale chcąc osiągnąć wysoki poziom kultury działania organizacji, warto podjąć trud tworzenia grupy osób funkcjonujących na wysokim poziomie, który spełni oczekiwania. Ważne jednak, żeby na początku wyznaczyć zasady i być im wiernym do końca oraz by stworzyć atmosferę życzliwości i wzajemnego zaufania. Śmiało mogę powiedzieć, że nam się to udało” – dodał Marc Martinez.