Phillips Poland prezentuje swoje produkty na Targach MotorTec Madrid i rozpoczyna ekspansję na Półwyspie Iberyjskim

Fot. Phillips Poland

Firma Phillips Poland – producent złączy elektrycznych i pneumatycznych do samochodów ciężarowych – uczestniczyła w kwietniowych targach MotorTec Madrid. Pokazano m.in. linię produktową: QS6 i QS6+ oraz przedstawiono nowego przedstawiciela na region Hiszpanii i Portugalii.

Kwietniowa obecność spółki Philips Poland w Madrycie była pierwszą od początku pandemii okazją do osobistego spotkania się z klientami z Półwyspu Iberyjskiego. Polityka covidowa firmy przeniosła 90% spotkań z klientami do przestrzeni online. Targi MotorTec Madryt były pierwszą imprezą w regionie od momentu poluzowaniu obostrzeń panujących w Phillips Poland.

Grzegorz Handzlik (fot. Opel)

MotorTec to wiodąca marka targów aftermarketowych w regionie, a każda edycja tego wydarzenia przyciąga niemal 60 tys. odwiedzających.

Bardzo cieszymy się z możliwości odwiedzenia MotorTec Madrid i osobistych spotkań z wieloma naszymi klientami. Utrzymywanie stabilnych relacji biznesowych online jest dużym wyzwaniem, szczególnie kiedy rozwija się nowe portfolio produktów. Dlatego jest nam niezmiernie miło z dotychczasowego odzewu od naszych partnerów biznesowych po targach oraz opinii zebranych na temat naszych produktów. Dodatkowo targi o takiej renomie pozwalają nam na nawiązanie wielu nowych kontaktów biznesowych w regionie, co jest podstawą naszej strategii rozwoju na najbliższe lata” – mówi Grzegorz Handzlik, dyrektor sprzedaży w firmie.

Linia produktowa QS6 i QS6+
Klienci odwiedzający MotorTec Madrid mogli nie tylko zapoznać się z wszystkimi wyrobami firmy, ale także porozmawiać z ekspertami Phillips Europe osobiście. Pokazano linię złączy elektrycznych QS6 i QS6+ zaprojektowaną z wykorzystaniem najnowszych technologii, takie jak zgrzewanie ultradźwiękowe oraz złącza pneumatyczne, a także rozwiązania dedykowane pojazdom wojskowym.

Ponadto przedstawiono nowego przedstawiciela, opiekującego się terenem Hiszpanii i Portugalii. Thomas Hajek, który wzmocnił zespół sprzedażowy jako business development manager Phillips Poland ma ogromne doświadczenie w branży Automotive. W swojej karierze obejmował stanowiska członka zarządu firm takich jak: Fiat Professional czy Wielton.

Fot. Phillips Europe