Premiera Renault Trucks T, C, K już 8 lipca

Fot. Renault Trucks

8 lipca 2021 r. Renault Trucks zaprezentuje ewolucję gamy T, T High, C i K podczas wydarzenia online. Jest to wyjątkowa okazja do poznania najważniejszych zmian wprowadzonych w pojazdach pod kątem ich efektywności oraz komfortu i bezpieczeństwa kierowcy.

Po zaprezentowaniu nowego modelu T High, w bezprecedensowy sposób w grze wideo Euro Truck Simulator 2, Renault Trucks zaprasza wszystkich na wydarzenie cyfrowe, aby w konkretny sposób przedstawić ewolucję swoich samochodów ciężarowych. Wydarzenie odbędzie się 8 lipca 2021 r. na dedykowanej platformie (www.tckevolution.renault-trucks.com/pl), w dwóch terminach do wyboru: o godz. 13.00 lub 19.00 (CET).

Uczestnicy będą mogli poznać nowe pojazdy i związane z nimi usługi podczas kilku prezentacji, w tym prezentacji Bruno Blina, prezesa Renault Trucks, i Florence Simonet, wiceprezesa ds. obsługi posprzedażnej i usług. Paul Daintree, dyrektor ds. design Renault Trucks, otworzy również drzwi emblematycznego “Design Hall” i przedstawi zmiany dokonane wewnątrz i na zewnątrz kabiny.

Oprócz oryginalnej angielskiej wersji prezentacji, transkrypcje będą dostępne w czternastu językach.

Kto wygrał międzynarodowy konkurs na projekt ETS 2 zorganizowany przez Renault Trucks i SCS Software?
O godzinie 19.30, na zakończenie wydarzenia, uczestnicy zostaną zaproszeni do połączenia się z kontem Twitch SCS Software, wydawcy gry Euro Truck Simulator 2, aby poznać zwycięzcę międzynarodowego konkursu na projekt oznakowania Renault Trucks T High Evolution. Zwycięzca, wybrany przez fanów marki na portalach społecznościowych spośród pięciu finalistów, będzie mógł zobaczyć, jak jego projekt prezentuje się na żywo na prawdziwej ciężarówce.

Fot. Renault Trucks