IMS Intermodal Show – Transport intermodalny na wyciągnięcie ręki!

Fot. Gniotpol Trailers

Gniotpol Trailers, ekspert w dziedzinie technologii transportowych i czołowy producent przyczep, naczep oraz zabudów na polskim rynku, zaprasza na wyjątkowe wydarzenie: IMS Intermodal Show. Jego celem jest popularyzacja rozwiązań intermodalnych w Polsce oraz zaprezentowanie nadchodzących nowości w sektorze BDF.

10 czerwca, o godzinie 10:00, specjaliści i eksperci z branży transportowej przedstawią najnowsze rozwiązania w dziedzinie systemów BDF, wskazując kierunek, w jakim rozwija się branża.Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy Meeting Application. Więcej szczegółów (w tym pełna agenta spotkań i lista prelegentów) oraz rejestracja na event znajdują się na głównej stronie IMS Intermodal Show.

O organizatorze:
Gniotpol Trailers od ponad 30 lat kształtuje polską branżę automotive, dostarczając specjalistyczne rozwiązania na rynku przyczep, naczep oraz zabudów do samochodów ciężarowych. Na swojej drodze, od małego warsztatu w przydomowym garażu, po zatrudniające ponad 200 pracowników przedsiębiorstwo, GT zachowało rodzinny charakter. Filozofia, którą firma kieruje się w swoich działaniach, na pierwszym miejscu stawia więzi nawiązywane przez nią z pracownikami i klientami. Zrozumienie i wzajemny szacunek w utrzymywanych relacjach definiuje tożsamość Gniotpol Trailers – zarówno jako partnera biznesowego, jak i pracodawcy.

Partnerzy wydarzenia:

ZET Transport
Od momentu założenia firmy, czyli od 1993 roku, ZET Transport koncentruje się na dostarczeniu klientom kompleksowych usług w zakresie logistyki transportu. Ich atuty: zespół wykwalifikowanych specjalistów, nowoczesny tabor i technologia, bardzo dobra organizacja pracy, jak również nasze indywidualne podejście do każdego Klienta. Zawsze patrzą przyszłościowo, dążąc do ekspansji na nowe rynki i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kontrahentów. Ich celem jest budowanie z Klientami trwałych relacji biznesowych opartych na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu.

Best Driver
Best Driver to instytucja specjalizująca się w szkoleniach dla transportu drogowego, ciesząca się uznaniem i prestiżem na rynku międzynarodowym w branży transportowej. Jest autorem wielu nowatorskich szkoleń z zakresu wymogów względem kierowców zawodowych, dzięki którym Best Driver stał się liderem w swojej branży w Europie. Z usług szkoły korzystają najwięksi przewoźnicy w Europie, w 2019 roku Best Driver z sukcesem wyszkolił ponad 5.000 kierowców zawodowych.

MASZOŃSKI LOGISTIC
MASZOŃSKI LOGISTIC od ponad 25 lat skutecznie realizuje kompleksowe usługi transportowo-logistyczne na terenie krajów Unii Europejskiej. Niezmiennie skupia się na analizie potrzeb swoich Klientów i właśnie na ich podstawie proponuje skuteczne rozwiązania logistyczne najwyższej jakości. Spółka jest liderem i specjalistą w branży przewozów objętościowych, dlatego też sukcesywnie rozwija swoją flotę, która obecnie liczy ponad 450 nowoczesnych pojazdów. Nad tym wszystkimi czynnościami opiekę sprawuje doświadczony i zaangażowany zespół ponad 750 pracowników, nakierowany na wspólne osiąganie celów. To właśnie takie działanie pozwala firmie zdobyć pozycję jednego z liderów branży TSL na rynku europejskim.

Schavemaker
Schavemaker jest firmą rodzinną założoną w 1967 roku w Holandii. Od samego początku zajmuje się transportem drogowym, a z czasem usługi były poszerzane o logistykę magazynową, terminale kolejowe oraz śródlądowe i transport intermodalny. Przedsiębiorstwo działa w kilku krajach europejskich, a oddział w Polsce został założony w 2004 roku. Schavemaker od 2007 roku prowadzi terminal kontenerowy w Kątach Wrocławskich, a od 2016 roku rozwija własne usługi transportu intermodalnego. W 2019 zostało otwarte dedykowane połączenie Kąty Wrocławskie – Moerdijk (NL). Obecnie usługi transportu intermodalnego door to door oparte na własnych rozwiązaniach oferowane są pomiędzy Polską a Holandią, Belgią, Anglią oraz Irlandią.

SDG
Rodzinna firma SDG współpracuje z firmą Gniotpol Trailers w zakresie wyposażenia podwozi BDF i przyczep od początku 2018 roku. Przez lata współpracy powstała między nimi więź oparta na zaufaniu, szacunku i wspólnej wizji rozwoju naszej branży. Innowacyjna technologia, uczciwe i zorientowane na cel metody pracy oraz wysoka jakość “przyciągają” się nawzajem – od 2020 roku firmy są ze sobą połączone w przedsiębiorczy sposób.

XBond
Dostawca, partner technologiczny i producent w zakresie wdrażania całościowych rozwiązań systemowych. XBond to godna zaufania firma specjalizująca się w rozwiązaniach przemysłowych. Kierowani pasją specjaliści z XBond dokładają wszelkich starań, aby ulepszać istniejące rozwiązania, kwestionując utarty status quo. Wytwarzane przez nich stalowe i kompozytowe elementy konstrukcyjne dają nam pewność najwyższej jakości w trakcie montażu produktów Gniotpol Trailers.

QUEST Change Managers
Robert Noworolski, konsultant biznesowy i interim manager w QUEST Change Managers, pracuje na fundamencie 20 lat doświadczeń biznesowych, w tym w obszarze transformacji organizacyjnej. Szereg projektów doradczych oraz kontrakty interim management dały mu szerokie i różnorodne perspektywy na sprawność operacyjną organizacji biznesowych. Współpracował z wiodącymi organizacjami w ponad 25 branżach, m.in.: Shell, Kärcher, Schumacher Packaging, Konimpex, Hutchinson, Douglas Polska, Bibby Financial Services, BASF Polska, Centrostal Handel. Autor wielu artykułów, mówca TEDx oraz autor książki „Formuła 8”. Wspiera klientów przede wszystkim w obszarze zarządzania organizacją i jej poszczególnymi częściami.