ZF Aftermarket największym dostawcą 2020 roku

Na zdjęciu od lewej: Peter Rothenhoefer dyrektor zarządzający ZF Aftermarket w Polsce oraz Maciej Oleksowicz prezes zarządu Inter Cars (fot. ZF)

Spółka ZF Aftermarket otrzymała tytuł Największego Dostawcy części zamiennych segmentu ciężarowego i osobowego w sieci Inter Cars SA w 2020 r.

Inter Cars SA uhonorował ZF Aftermarket podwójnym tytułem Największego Dostawcy Roku 2020 za całoroczną współpracę. To też wyraz wzajemnego zaufania i uznania za wieloletnią współpracę obu firm. Spółka Inter Cars dostarcza swoje produkty i rozwiązania na polski rynek już od 31 lat. Statuetkę z rąk Macieja Oleksowicza prezesa zarządu Inter Cars, odebrał Peter Rothenhoefer, dyrektor zarządzający ZF Aftermarket w Polsce i Tomasz Mierzejewski, key account manager.

„Jako dywizja Grupy ZF przenosimy nasze doświadczenie, wiedzę i innowacje w zakresie oryginalnego wyposażenia na rynek części zamiennych, a satysfakcja naszych klientów i partnerów jest naszym najwyższym priorytetem. Dzięki dopasowanym rozwiązaniom, niezawodnym częściom i najwyższej klasy usługom obsługujemy branżę motoryzacyjną i rynek części zamiennych na najwyższym poziomie, a takie wyróżnienie daje nam jeszcze większą motywację do dalszych działań i nieustannego rozwoju” – skomentował Tomasz Mierzejewski, który na co dzień dba o współpracę z Inter Cars SA w Polsce i Europie Środkowo- Wschodniej.

Fot. ZF