Europart Polska ma już 10 lat!

fot. Europart

Firma Europart Polska zatrudnia dziś ponad 220 osób w 26 oddziałach i planuje dalszy rozwój, w tym otwarcie kolejnych oddziałów.

fot. Europart Polska

Tym, co wyróżnia Europart wśród konkurencyjnych dystrybutorów części, są produkty własnej marki Europart Premium Parts. Asortyment obejmuje 7500 artykułów i każdego roku powiększa się o kolejne 500. Są to produkty chemiczne, wyposażenie i urządzenia do warsztatów, elementy montażowe i wiele innych niezbędnych w codziennej pracy mechanika.

Wizja oparta na wysokojakościowych produktach przynosi wymierne korzyści, czego dowodem jest m.in. niewielki odsetek reklamacji, który w tej chwili wynosi mniej niż 0,027 % − podkreśla Robert Krawczyk, prezes firmy. W związku z urodzinami Europart Polska planuje promocje i konkursy, a na początku kwietnia odbędzie się premiera jubileuszowego filmu.

Wszystko zaczęło się w 2008 roku, kiedy to powstała spółka joint venture w wyniku współpracy partnerskiej Europart oraz Protyl-Serwis 44 sp. z o.o. Siedzibą firmy jest niezmiennie Wieluń, gdzie znajduje się główny magazyn. Magazyn centralny mieści się w niemieckim Werl, skąd produkty są dystrybuowane do Polski a także pozostałych punktów sprzedaży w całej Europie oraz na świecie.

Europart Polska S.A. powstała 10 lat temu na początku kwietnia 2008 roku. Z okazji okrągłych urodzin został przygotowany krótki, kilkuminutowy film animowany opowiadający historię firmy oraz przedstawiający ciekawostki na jej temat. Z filmu można dowiedzieć się m.in. jak kontrolowana jest jakość produktów marki własnej, ile części w swoim asortymencie posiada Europart Polska, ile oddziałów jest w Polsce a ile na świecie i dlaczego marka Europart Premium Parts jest numerem jeden w Europie. Premiera filmu miała miejsce 5 kwietnia i jest już dostępna na naszym kanale na You Tube. Filmik można również obejrzeć na stronie głównej portalu Samochodów Specjalnych, prawa kolumna, pod bannerem e-kiosk.

fot. Europart Polska