Zlot pojazdów tuningowanych Master Truck Show 2020 już 17-19 lipca!

Już w dniach 17-19 lipca br. na lotnisku w Polskiej Nowej Wsi k/Opola odbędzie się spotkanie wszystkich fanów tuningu wagi ciężkiej – 16. edycja zlotu Master Truck Show 2020.

Do ostatniej chwili organizatorzy imprezy zwlekali z podjęciem decyzji o organizacji z uwagi na pandemię koronawirusa. Ostatecznie zagrożenie zmalało na tyle, że organizacja imprezy na świeżym powietrzu – zgodnie z wytycznymi rozporządza Rady Ministrów – dojdzie do skutku. Według nowych przepisów rozporządzenia, uczestnikom należy zapewnić 4m2 powierzchni na osobę oraz zalecić noszenie maseczek w sytuacji, gdy nie będzie możliwe zachowanie odpowiedniego dystansu. Powierzchnia zlotu liczy ponad 40 ha i zgodnie z tym przepisem pomieści jednocześnie aż 100 tysięcy osób!! Goście będą informowani o przestrzeganiu zasad związanych z bezpiecznym uczestnictwem w imprezie plenerowej, a w wyznaczonych punktach organizator zapewni środki dezynfekcyjne. Kto nie zaopatrzy się we własne płyny dezynfekujące oraz wymagane maseczki, będzie mógł je kupić na miejscu, nawet takie z logo imprezy Master Truck! Poza tym – jak zapewniają organizatorzy – wszystko będzie „po staremu” czyli program przepełniony atrakcjami. Tradycyjnie jak co roku na zlocie nie zabraknie pięknych, tuningowanych ciężarówek z całej Europy. Będą też amerykańskie oldtimery, militaria, pojazdy nietypowe, sprzęt strażacki, limuzyny, motocykle, pokazy driftu, jazdy off-road, wrak race, zdalnie sterowane modele ciężarówek i wiele więcej. Do tego występy artystyczne oraz emocjonujące pokazy i mnóstwo atrakcji, jednym słowem dobra zabawa dla całych rodzin.

Master Truck to także spotkanie osób z branży transportowej. Będą obecni m.in. przedstawiciele Patronów Honorowych, wśród których tradycyjnie znajduje się, wspierający imprezę od samego początku, Główny Inspektorat Transportu Drogowego, po raz trzeci w historii zlotu Ministerstwo Infrastruktury, a także – również tradycyjnie już – Zrzeszenie Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Polsce.

Gunsi na Master Trucku?
Tradycyjnie też na scenie muzycznej zlotu będzie głośno – gdyż wystąpi zespół „Guns 2 Roses” (Guns N’Roses Tribute Band) istniejący od 2002 r. i będący największym hołdem Guns N’Roses w historii. Zdaniem krytyków ”Ich zdolność do emulowania klasycznego Guns N’Roses została nawet zatwierdzona przez członków pierwotnego i obecnego składu GNR i dlatego jest najsłynniejszym zespołem hołdującym GNR na świecie”. Tak więc przygotujcie się na największe hity legendarnych Gunsów.

Jak zgłosić ciężarówkę?
Termin zgłaszania pojazdów już minął, ale spóźnialscy nadal mogą się zapisać już bezpośrednio na samej imprezie – wystarczy przyjechać i uiścić opłatę manipulacyjną w wysokości 50 zł. Zgłoszenia wysłane mailowo lub poprzez formularz kontaktowy nie będą rozpatrywane.

Wstęp
Bilet wstępu jest do nabycia przy wejściu głównym i jest przy okazji kartą do głosowania w konkursie Master Truck Of The Public (wśród głosujących rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe). Koszt to 40 zł i upoważnia do przebywania na wydarzeniu przez jeden dzień (każdy dostanie opaskę na rękę ważną jeden dzień). Dzieci do 12 roku życia wchodzą za darmo. Ważne by mieć przy sobie maseczkę i jeśli nie ma możliwości zachowania bezpiecznego dystansu 2m trzeba maseczkę założyć. Maseczki można kupić też na terenie zlotu.

Dojazd na zlot z Opola i Wrocławia
Kto jest z Wrocławia, Oławy, Brzegu, Opola na zlot może dojechać z przewoźnikiem Polbus, uruchomił połączenia autobusowe prosto na teren zlotu. Szczegóły i bilety on-line www.polbus.pl/master-truck Bilety dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej. Dodatkowo, za okazaniem biletu w sklepiku Master Truckowym na terenie zlotu, przysługuje 5 % rabatu.

Więcej informacji oraz regulamin zlotu: https://mastertruck.pl/wejsciowki/

Teren zlotu: AUTODROM DELTA – Lotnisko Aeroklubu Opolskiego, Polska Nowa Wieś, Gmina Komprachcice, Kod pocztowy: 46-070
Współrzędne: 50°37’57”N 17°46’58”E

Mapa zlotu Master Truck 2020