Komunalne Scanie P320 dla spółki Eneris

Fot. DBK

Na początku czerwca br., przedstawiciele Grupy Eneris odebrali trzy pojazdy komunalne zabudowane na podwoziu Scania P320. Ciężarówki będą wykorzystywane do odbioru i transportu odpadów komunalnych we Wrocławiu i Tomaszowie Mazowieckim.

Przekazane pojazdy zostały zabudowane na podwoziu Scania P320 B 6×2*4NA. Zabudowę komunalną Olympus 20W z zasypem OmniTrade przygotowanym fabrycznie do montażu anten RFiD i systemu dynamicznego ważenia pojemników wykonała firma TerbergMatec. Dla firmy Eneris kluczową sprawą była prostota obsługi ciężarówek, ich niezawodność oraz wyposażenie w rozwiązania gwarantujące utrzymanie najwyższych norm ekologicznych. Pojazdy zostały dostarczone w ofercie wynajmu długoterminowego DBK Rental.

Samochody Scania to specjalistyczne pojazdy, które cechują się wysoką jakością, bardzo dobrą konstrukcją, trwałością oraz wygodą użytkowania, m.in. dzięki automatycznej skrzyni biegów. Dlatego zdecydowaliśmy się na wybór właśnie tej marki – skomentował podczas odbioru pojazdów Robert Kołodziejski, dyrektor logistyki i eksploatacji w ENERIS.