Fiat Ducato w promocji dla firm kurierskich

Fot. Fiat Professional

Fiat Professional przygotował wyjątkową ofertę na model Ducato Furgon dla przedsiębiorców prowadzących działalność kurierską i transportową. Oferta specjalna obejmuje wszystkie wersje wyposażenia Fiata Ducato Furgon wyprodukowanego w roku 2019 r. dostępnych u dealerów FCA Poland i jest ważna do 30 czerwca 2020 r.

W ramach oferty przedsiębiorcy, którzy nabędą samochód w celu realizacji usług kurierskich i transportowych, otrzymają atrakcyjny rabat w wysokości do 7% większej niż w standardowej promocji.

Fiat Ducato od lat jest jednym z najpopularniejszych samochodów dostawczych na rynku. W ubiegłym roku co 7 nabywca dużego samochodu dostawczego w klasie do 3,5 t zdecydował się na ten model. Pojazd oferuje osiem pojemności ładunkowych od 8 do 17 m3, ładowność do 2,2 tony i przeszło dwa tysiące możliwych konfiguracji pozwalających dostosować pojazd do indywidualnych potrzeb klienta. Dostępne są następujące modele Ducato: Furgon do transportu towarów, Kombi i Panorama przeznaczone do przewozu osób oraz podwozie do zabudowy.

Oszczędny i ekologiczny Ducato

W szerokiej i nowoczesnej gamie jednostek napędowych znajdują się odpowiednie silniki do każdego zadania: wysokoprężne, przystosowane do pracy pod dużym obciążeniem MultiJet2 o mocach od 115 do 180 KM oraz oszczędny, dynamiczny i ekologiczny Natural Power na gaz ziemny o mocy 136 KM. Dla przedsiębiorców szczególne znaczenie mają niskie koszty utrzymania i optymalny Total Cost of Ownership (całkowity koszt posiadania).

Promocyjna oferta Fiata Ducato Furgon to atrakcyjne ceny (zaczynające się już od 69 900 zł netto za wersję L2H2 120 KM z 2019 roku), szeroka gama wielu wersji i opcji silnikowych do wyboru, dostępność od ręki i proste formalności. Szczegóły dostępne u autoryzowanych dealerów i na stronie www.fiatprofessional.pl.