Lampy ze światłem o efekcie hologramu

Fot. Inter Cars

Firma PTS WAŚ wyprodukowała i wprowadziła do produkcji lampy ze światłem o efekcie hologramu. Seria lamp tylnych W187 i W194 to średniej wielkości lampy zespolone ze światłem pozycyjnym o wyjątkowym efekcie hologramu z oznaczeniem marki.

Zespolone lampy tylne W187 i W194 charakteryzuje nowoczesny design i funkcjonalność. Niewykorzystany dotąd w oświetleniu samochodowym efekt hologramu PTS WAŚ wkomponowało w światło pozycyjne lamp W187, W187DD, W194 i W194DD. Wraz z uruchomieniem światła pozycyjnego równolegle zaświeca się światło w kształcie logo WAŚ o efekcie hologramu.

Lampy W187 i W194 zostały stworzone w czterech wariantach z różną ilością funkcji do wyboru. Każda z lamp WAŚ dostępna jest ze statycznym (W187, W194), bądź dynamicznym (W187DD, W194DD) światłem kierunku jazdy. Nie wszystkie pojazdy przystosowane są do kierunkowskazów LED, dlatego też w swej ofercie PTS WAŚ ma specjalne obciążenia, dzięki którym system pojazdu nie wykazuje błędów działającego światła kierunku jazdy.

Ponadto w lampie W187DD i W194DD światło kierunku jazdy dla napięć powyżej 18V jest zgodne z normą ISO 13207. Co więcej, firma WAŚ uzyskała w tych lampach efektowne przenikanie się świateł, moduł kierunkowskazu przecinający lampę na całej jej długości przebiega również przez moduł światła pozycyjnego. W momencie uruchomienia światła kierunku jazdy w części wspólnej tych świateł, światło pozycyjne czerwone zmienia się na pomarańczowe światło kierunkowskazu, zmiana ta widoczna jest też na bocznej powierzchni lampy. Dzięki temu zwiększona została widoczność światła kierunku jazdy dla obserwatora patrzącego z boku.

Każda z lamp produkowana jest z najwyższej jakości materiałów, moduły świateł: pozycyjnego, cofania, kierunku jazdy oraz częściowo hamowania stworzone zostały w technologii neonowej, dlatego też niewidoczne są pojedyncze punkty świetlne, a przyjemna dla oka łuna. Pracują na napięciach zarówno 12V, jak i 24V, czyli są uniwersalne napięciowo. Spełniają wymogi ochrony IP6K9K, czyli są hermetyczne. Charakteryzują się też niskim poborem mocy. Zgodnie z Regulaminem R10 EKG ONZ lampy te nie emitują zakłóceń elektromagnetycznych i są na nie odporne.

Lampy WAŚ są dostępne w ofercie firmy Inter Cars w Katalogu Online.