Thermo King ogłasza najlepszych dealerów

fot. Thermo King

Thermo King, marka firmy Ingersoll Rand, na corocznej konferencji w Abu Dhabi wręczyła wyróżnienia dla najlepszych dealerów w 2018 roku z regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Najwyższe wyróżnienie, tytuł Dealera Roku 2018, zostało przyznane firmie Servo King z Austrii, która otrzymała również tytuł Dealera Roku 2018 w dziedzinie części zamiennych i serwisu.Wszystkie nagrody za 2018 rok zostały wręczone dealerom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki we wszelkich aspektach wydajności, a jednocześnie zapewnili najwyższą jakość obsługi klienta.

Pozostali zdobywcy nagród  to:

  • Progress Service, Rosja – Dealer agregatów do naczep
  • Mannai Trading, Katar – Dealer agregatów z napędem własnym do samochodów ciężarowych
  •  Euram, Niemcy – Dealer agregatów napędzanych od silnika pojazdu do samochodów ciężarowych
  • TT-Thermo King, Polska – Dealer produktów do autobusów
  • TK Transportkoeling, Holandia – Dealer Roku Frigoblock
  • Technical Transport Products (TTP), Irlandia Północna – Dealer usług łączności

Marki Thermo King i Frigoblock mogą się poszczycić dążeniem do wprowadzania ponadczasowych rozwiązań
w swoich produktach, a tym samym w inwestycjach klientów. Projektując nasze rozwiązania, które spełniają wymagania prawne i to nawet z pewnym zapasem, pozwalamy naszym klientom skupić się na ich działalności
. Nasi dealerzy towarzyszą nam w tej drodze, ściśle współpracując z klientami i dbając o to, aby otrzymywali najwyższą jakość również w zakresie obsługi i wsparcia – mówi Pauli Johannesen, wiceprezes i dyrektor generalny działu ds. ciężarówek, naczep i autobusów w Thermo King w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (EMEA).