Pięć Actrosów dla Rezon Trans

fot. Mercedes-Benz

7 stycznia br w siedzibie lubelskiego dealera Mercedes-Benz Nobile Motors, odbyło się uroczyste przekazanie 5 pierwszych ciągników Actros 1845 spółce Rezon Trans. Pojazdy wyposażone są w silniki OM 471 drugiej generacji, system przewidującego topograficznego tempomatu Predictive Powertrain Control oraz w system telematyczny Fleetboard.

Firma należy do rosyjsko-białoruskiej kompanii R-Group i powstała w związku z potrzebą rozszerzenia jej działalności transportowej na rynkach Unii Europejskiej. R-Group, firma o 20-letnim doświadczeniu w transporcie dalekobieżnym przede wszystkim na terenie Rosji, Kazachstanu, Azji Środkowej, posiada flotę ok. 3000 pojazdów, z czego niemal połowę stanowią Mercedesy.

Bardzo się cieszymy z rozpoczęcia tej współpracy – mówił prezes Rezon Trans, Andrzej Ziętek, odbierając symboliczny kluczyk i dodał: Muszę podkreślić, że bardzo doceniamy fakt, że jako nowy podmiot gospodarczy znaleźliśmy zrozumienie i partnerskie podejście u przedstawiciela marki Mercedes-Benz. To bardzo ważne dla startującej spółki i mamy nadzieję, że ta współpraca w najbliższym czasie się rozwinie.

W uroczystości wzięli udział również przedstawiciele Mercedes-Benz Trucks: Mateusz Lejman, Key Account Manager Mercedes-Benz Trucks Polska oraz Szczepan Niedzielski z Mercedes-Benz Warszawa, którzy odpowiadali za transakcję.

fot. Mercedes-Benz