Lampa robocza LED – dodatkowe źródło światła na wyposażeniu pojazdu

fot. WESEM

CRC5 – lampa robocza LED uniwersalnego zastosowania z rączką i magnesem, to najnowsza realizacja polskiej firmy WESEM. Lampa znajduje szerokie zastosowanie w motoryzacji jako dodatkowe źródło światła, gdyż pozwala doświetlić przestrzeń wokół pojazdu i jest przydatna zarówno przy wykonywaniu standardowych czynności przy samochodzie jak i podczas niespodziewanych sytuacji na drodze.

fot. WESEM

Atuty lampy: małogabarytowa (o średnicy 87 mm) lampa ogólnego zastosowania, użyteczna w wielu rodzajach pojazdów – osobowych, ciężarowych czy specjalistycznych, o małym poborze energii, mająca liczne opcje pozwalające wykorzystać ją zgodnie potrzebami, umieszczona w estetycznym i funkcjonalnym pudełku. Uniwersalność lampy zapewniają 8-metrowy przewód spiralny umożliwiający podłączenie lampy do gniazda zapalniczki, hermetyczny wyłącznik służący do wyłączania lampy w dowolnym momencie bez potrzeby odłączania jej u źródła, rączka, która pozwala wygodnie przenosić i ustawiać lampę  oraz uchwyt magnetyczny umożliwiający umieszczenie lampy praktycznie w dowolnym miejscu na pojeździe. Wysoka klasa szczelności gwarantuje jej trwałość i hermetyczność, a co za tym idzie możliwość użytkowania w trudnych warunkach.

Lampa w tym roku była prezentowana na międzynarodowych targach i spotkała się z dużym zainteresowaniem odbiorców. Naszym zamierzeniem było stworzyć praktyczny produkt, który przyda się każdemu użytkownikowi pojazdu. I to się udało. Z opinii wynika, że zaskoczyliśmy funkcjonalnością reflektora. Dla wielu osób był to pierwszy kontakt z takim rodzajem lampy, a natychmiast dostrzegły one jej przydatność  – powiedział Tomasz Hajduk, wspólnik w firmie WESEM.

Produkt znajduje się w wygodnym i dobrze zabezpieczającym go pudełku. Wszystkie komponenty do lampy CRC5 produkowane są w Polsce, a każda faza produkcji jest kontrolowana zgodnie z obowiązującym w firmie systemem jakości ISO 9001:2015.

fot. WESEM