HOL-EXPO 2018 – największe spotkanie branży Pomocy Drogowej

fot. Targi Kielce

Już w dniach 23-25 października br. zapraszamy na HOL-EXPO, jedyną wystawę branży Pomocy Drogowej w Europie Środkowo-Wschodniej.

Pomoc drogowa najczęściej kojarzy się z holowaniem niesprawnego auta, ale warto wiedzieć, że to bardzo pojemna branża oferująca szereg usług, których kierowcy często nie są świadomi. Zakres branżowy tej wystawy obejmuje pojazdy pomocy drogowej, ofertę producentów zabudów specjalistycznych pojazdów oraz osprzętu, oświetlenie ostrzegawcze, także wyciągarki, czy przyciągarki hydrauliczne i elektryczne, systemy mocowania i podnoszenia ładunku, hydraulikę siłową i sterowanie radiowe. Ze swoją ofertą pojawią się towarzystwa ubezpieczeniowe, asystorzy obsługujący systemy assistance, którzy także przedstawią możliwości nawiązania współpracy.

ASSISTANCE rośnie w siłę

Wielu ubezpieczycieli oferuje swoim klientom tak zwany „pakiet assistance”, czyli dobrowolne ubezpieczenie, zapewniające określony rodzaj pomocy. W skład takiego pakietu może wchodzić szeroko pojęta pomoc drogowa, od wymiany koła z uszkodzoną oponą, poprzez dowiezienie paliwa na miejsce, w którym nam go zabrakło, kończąc na dalekim holowaniu. Takie ubezpieczenie może również obejmować wyszukanie właściwego warsztatu najbliżej lokalizacji, w której auto uległo awarii. Istnieje również możliwość zawarcia w pakiecie usług, które obejmują, m.in.: odwiezienie kierowcy i pasażerów do domu, czy pokrycie kosztów niespodziewanego powrotu z wakacji, spowodowanych uszkodzeniem samochodu. Ubezpieczenie Assistance można wykupić u dowolnego ubezpieczyciela. Usługi assistance cieszą się coraz większą popularnością, przez co ubezpieczyciele muszą regularnie zwiększać swoje sieci bezpośrednich likwidatorów niechcianych przez kierowców zdarzeń. Nie może ich więc zabraknąć na kieleckiej wystawie.

Drugi dzień targów, to konferencja organizowana przez Stowarzyszenie Polska Pomoc Drogowa. Podczas spotkania, prelegenci opowiedzą o tym, jakie są modele działalności firm Pomocy Drogowej, z jakimi kosztami wiąże się działalność takich firm oraz jak wpływać na jakość świadczonych usług. Będzie można posłuchać o obecnym wizerunku Pomocy Drogowej wśród klientów, a także dowiedzieć się więcej na temat współpracy z firmami oferujących Assistance. Swoją obecność na konferencji potwierdziły już największe w kraju firmy świadczące tego typu usługi, m.in.: PZU, Mondial, Vienna Insurance Group, Inter Partner Assistance, Pol Assistance  –  WTW, czy Polski Związek Motorowy.

Strefa spotkań i kooperacji

Targi Kielce od lat są miejscem, które umożliwia przedsiębiorcom nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. Podczas HOL-EXPO 2018, dla przedstawicieli firm  zajmujących się Pomocą Drogową powstanie specjalna „Strefa spotkań Assistance”, gdzie będą mogli prowadzić bezpośrednie rozmowy na z przedstawicielami usług Assistance. Firmy zainteresowane współpracą będą mogły omawiać warunki ewentualnej współpracy w komfortowych warunkach.

Wstęp na konferencję organizowaną przez Stowarzyszenie Polska Pomoc Drogowa oraz na Strefę spotkań Assistance jest bezpłatny.

Zachęcamy również do bezpłatnej rejestracji na Targi Polska Pomoc Drogowa HOL-EXPO 2018 oraz do odbioru bezpłatnego zaproszenia. Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia: www.holexpo.pl w zakładce „Dla zwiedzających”.