Romb w wersji sportowej

fot. Renault Trucks

Renault Trucks wypuściło serię 99 pojazdów dalekobieżnych z limitowanej serii opracowanej wspólnie z Renault Sport Racing. Znakiem rozpoznawczym jest żółty kolor w odcieniu Sirius legendarny kolor Formuły 1 Renault Sport Racing i szachownica żółto-czarna, symbol modeli Renault Sport.

Osłony lusterek wstecznych są pokryte czarnym błyszczącym lakierem, podobnie romb i osłona chłodnicy. Aby podkreślić sportowy styl, na bocznych owiewkach pojawiły się elementy żółto-czarnej szachownicy. Oprócz tego każdy pojazd limitowanej serii ma czarną tabliczkę z numerem identyfikacyjnym. Wnętrze jest spójne z wyglądem zewnętrznym: fotel i kierownica pokryte zostały czarną skórą obszytą żółtą nicią. Żółte szwy pojawiają się też na leżance i na wykładzinie podłogowej, nawiewy są obramowane żółtymi konturami, a na pas bezpieczeństwa założono żółty pokrowiec.

Pojazd T High Renault Sport Racing, z płaską podłogą, łączy komfort życia na pokładzie z przyjemnością prowadzenia i doskonałymi osiągami. Wyposażony w silnik 13 litrowy o mocy 520 KM i automatyczną skrzynię biegów Optidriver. Wszystkie limitowane pojazdy są produkowane w fabryce Bourg-en-Bresse.