Eurocomplex Trucks Rzeszów najlepszym serwisem w sieci Renault Trucks w Polsce

Po podliczeniu punktacji tytuł „Renault Trucks Dealer of theYear 2019” zdobył serwis Eurocomplex Trucks Rzeszów. Nagrodę z rąk: Philippe’a Gorjux, dyrektora zarządzającego Renault Trucks Poland, Krzysztofa Milewskiego, dyrektora ds. obsługi posprzedażnej Europa Wschodnia, Henryka Kliczewskiego, dyrektora ds. obsługi posprzedażnej Renault Trucks Poland odebrał Krzysztof Bąbka, prezes zarządu Eurocomplex Trucks i Mariusz Czarnota, kierownik serwisu Eurocomplex Trucks Rzeszów (fot. Renault Trucks Polska)

30 stycznia br. w czasie kick-offu Renault Trucks ogłoszono zwycięzcę prestiżowego konkursu  Dealer of the Year 2019 w Polsce. Tytuł dla najlepszego serwisu Renault Trucks w Polsce zdobył serwis Eurocomplex Trucks Rzeszów zarządzany przez spółkę Eurocomplex Trucks, która istnieje na rynku od 1997 r. Wyróżniony oddział zlokalizowany w Olchowej powstał w 2012 r. i od początku ma autoryzację Renault Trucks.

Konkurs Renault Trucks Dealer of the Year organizowany jest od 7 lat. Biorą w nim udział wszystkie autoryzowane punkty serwisowe Renault Trucks w Polsce. Konkurencja jest bardzo duża, różnice w punktacji między zwycięzcą a kolejnymi miejscami niewielkie.

W edycji 2019 konkursu Renault Trucks Dealer of the Year 2019 wzięło udział 31 warsztatów. Ta nagroda docenia serwis, który był najbardziej efektywny w rozwijaniu biznesu Renault Trucks w roku 2019. Efektywny i uniwersalny, dlatego kryteria do przyznania nagrody dotyczyły całego spektrum zagadnień związanych z obsługą posprzedażną klientów Renault Trucks. A te kryteria to: wzrost sprzedaży oryginalnych części zamiennych Renault Trucks rok do roku, sprzedaż kontraktów serwisowych do pojazdów używanych, sprzedaż części zamiennych do pojazdów DCi i DXi, skuteczność w ramach Renault Trucks 24/7 oraz wyniki ankiety satysfakcji klientów REx za 3 kwartały 2019.

Tytuł „Renault Trucks Dealer of the Year” to potwierdzenie najwyższej jakości obsługi oferowanej przez Eurocomplex Trucks Rzeszów. Nagroda tym bardziej cieszy, że jest przyznana drugi rok z rzędu serwisowi z Olchowej! Zwycięski serwis otrzymał trofeum wraz z prawem do posługiwania się zaszczytnym tytułem Dealer of The Year Renault Trucks do czasu ogłoszenia kolejnego zwycięzcy w 2021 roku.

Dodatkowo serwis Eurocomplex Trucks Rzeszów wygrał w kategorii “Najlepsza sprzedaż kontraktów serwisowych w 2019 roku”, zaś macierzysty oddział Eurocomplex Trucks Liszki był najlepszy w kategorii “Najskuteczniejszy serwis Renault Trucks 24/7 w 2019 roku”. Powody do dumy i radości miał też zespół handlowy Eurocomplex Trucks – wygrał bowiem w kategorii Partner Biznesowy w Sprzedaży Pojazdów Nowych Renault Trucks w 2019 roku, a Arkadiusz Środoń, handlowiec z rejonu Podkarpacia zdobył tytuł Najlepszego Reprezentanta Pojazdów Nowych Renault Trucks w 2019 w sprzedaży przez sieć agencyjną.

Eurocomplex Trucks ma 2 autoryzowane serwisy Renault Trucks w Liszkach k. Krakowa i w Olchowej k. Rzeszowa. W obu serwisach Eurocomplex Trucks zatrudnionych jest 55 osób (fot. Renault Trucks Polska)
fot. Renault Trucks Polska
fot. Renault Trucks Polska
fot. Renault Trucks Polska