Frank-Cars: znacznie więcej

fot. zycieczestochowy.pl

15 czerwca br. autoryzowany dealer Forda, firma Frank-Cars z Częstochowy, zaprosił swoich partnerów, klientów i wszystkich chętnych do odwiedzenia Targów Samochodów Użytkowych i Specjalnych. Była to pierwsza edycja imprezy, w czasie której odwiedzający mogli bliżej zapoznać się z działalnością spółki.

fot. zycieczestochowy.pl

Wydarzenie to było naturalną konsekwencją tego, co robimy na co dzień. Zwiększone zapotrzebowanie na pojazdy dostawcze dostosowane do różnych celów, zmotywowało nas do rozszerzenia działalności. W 2004 r. otworzyliśmy Centrum Adaptacji Pojazdów. Zabudowa samochodów dostawczych stała się więc jedną z gałęzi naszej działalności. Chcieliśmy pokazać się szerszemu gronu. W całej Polsce, w tym także na rynku lokalnym, jesteśmy znani z realizacji wozów dla straży pożarnej, czy straży miejskiej. My jednak robimy też coś ponadto – wyjaśnia Mateusz Rozumek, dyrektor ds. usług posprzedażowych oraz CAFT, inicjator wydarzenia.

Firma Frank-Cars może się bowiem także pochwalić realizacjami zabudów dla firm budowlanych, kurierskich, służb wodociągowych i drogowych, przemysłu spożywczego (izotermy, chłodnie, samochody do przewozu pieczywa) oraz pojazdów przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych.

fot. zycieczestochowy.pl

Na tle konkurencji wyróżnia nas to, że samochody potrafimy zabudować tak, aby wpasować się w gusta każdego – nawet najbardziej wymagającego – klienta — zapewnia Mateusz Rozumek. —Konstrukcja tego rodzaju pojazdu powinna być bowiem dostosowana do planowanego obciążenia. Musi także gwarantować bezpieczny przewóz towarów oraz odpowiednią sztywność przy możliwie najniższej wadze. Nasi wykwalifikowani pracownicy zajmują się adaptacją zarówno podwozi, jak i nadwozi samochodowych. Dokładność wykonania oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie dostosowywania pojazdów gwarantują wysoką jakość oraz bezpieczeństwo. Wszystkie wykonane przez nas adaptacje spełniają wymogi przepisów homologacyjnych oraz prawa o ruchu drogowym. Zabudowa samochodów specjalnych to bez wątpienia jedno z najciekawszych wyzwań w naszej działalności – dodaje.

Zorganizowane targi były też okazją do zaprezentowania całej firmy. Mało kto wie, że mamy najnowocześniejszą w województwie śląskim blacharnię i lakiernię, a także serwisy, które prowadzą w statystykach krajowych – podkreśla Rozumek.

fot. zycieczestochowy.pl

Dodamy, że w tegorocznych targach udział wzięły firmy: PPG Industries Poland, Radiotel/President, Castrol, Alusteel Power, Dometic, AirPress, Elektra, Revoltec, Webasto, Terenowiec, Led Auto lamps, Brink oraz Würth. Organizator zapowiada, że w przyszłym roku odbędzie się kolejna edycja imprezy, podłączona z obchodami jubileuszu firmy.

fot. zycieczestochowy.pl