Mercedes-Benz Actros jedzie w Tour de France

fot. Mercedes-Benz

Przemierzenie 3540 km przez francuskie miejscowości oraz miasta, wspinając się niejednokrotnie aż na wysokość 2642 m – jest to nie tylko wyzwanie dla profesjonalnych kolarzy biorących udział w tegorocznym Tour de France, ale także dla całego zespołu w skład, którego wchodzi Mercedes-Benz Actros.

Francuska drużyna kolarska Direct Energie, mająca w swoich szeregach światowej klasy kolarza Thomasa Voecklera, zawsze współpracuje z najlepszymi, dlatego do transportu swojego sprzętu wybrała Mercedes-Benz Actros 2551. Samochód wyposażony w silnik najnowszej generacji OM 471 dysponujący mocą 510 KM, sprzężony z zautomatyzowaną skrzynią biegów typu Mercedes PowerShift 3 oraz posiadający luksusowe wnętrze. Ponad to Actros został wyposażony w mocowanie do rowerów z pionowymi mocowaniami oraz szybko zaciskowymi, które przygotowała firma zabudowująca Pocar Demas.

Mercedes-Benz Actros, dzięki dużej mocy ma możliwość sprawdzenia się na wymagającej trasie tegorocznego Tour de France. Życzymy powodzenia!