Ekspert w dziedzinie chłodnictwa

Zabudowa DistriCool na Volkswagenie Crafterze (fot. The European Van Company)

The European Van Company to doświadczony producent, który oferuje wybór zabudów i zestawów montażowych do transportu chłodniczego i produktów głęboko mrożonych, a także gotowe pojazdy chłodnicze i izotermiczne.

Transport produktów mrożonych i chłodzonych wiąże się z koniecznością utrzymania temperatury kontrolowanej i odpowiednich warunków sanitarnych. Zestawy do izolacji zabudów furgonowych DistriCool dzięki swoim właściwościom pozwalają spełnić te kryteria. To konstrukcje bezszwowe, błyszczące, wodoodporne, higieniczne, łatwe do czyszczenia i skutecznie zabezpieczające produkty żywnościowe. Dzięki zastosowaniu izolacji poliuretanowej, zwiększonej grubości powłoki dla bocznych i tylnych drzwi oraz doskonałej izolacji podłogi są bardzo wydajne cieplnie – pozwalają utrzymać temperaturę do −20°C. Gwarantują maksymalną nośność dzięki niewielkiej wadze samonośnych elementów i doskonałej konstrukcji paneli. Różnorodne rozwiązania techniczne i najnowsze technologie pozwalają dostosować DistriCool do potrzeb klienta.

Do szerokiej gamy zestawów izolacyjnych dostępnych dla furgonów dołączył również zestaw przeznaczony do nowego Volkswagena Craftera L3H3.

Cechy wyróżniające produkt na rynku to łatwy i szybki montaż oraz idealne dopasowanie paneli bez dodatkowej konieczności przystosowywania pojazdu. Przestrzeń pomiędzy wewnętrzną powłoką poliestrową paneli o grubości 1,5 mm a stalowym poszyciem furgonu została szczelnie wypełniona izolacją z pianki poliuretanowej. Oprócz wersji podstawowej DistriCool jest dostępny z wariantami ECO (wersja ekonomiczna dla dodatnich temperatur), FNA (rozwiązanie proponowane dla transportu chłodniczego; zakres temperatur od +10 do 0°C) i FRC (rozwiązanie dla transportu produktów głęboko mrożonych; zakres temperatur od 0°C do −20°C). Produkty DistriCool mają certyfikat ATP, gwarantujący wymagany poziom współczynnika przenikalności cieplnej K.

Zabudowa DistriCool na Volkswagenie Crafterze (fot. The European Van Company)

PolyVan – zabudowy do transportu w temperaturze kontrolowanej

Wysokiej jakości zabudowy i zestawy montażowe dla transportu chłodniczego i produktów głęboko mrożonych marki PolyVan są doskonałym rozwiązaniem dla lekkich pojazdów handlowych używanych do transportu produktów mlecznych, owoców, warzyw, gotowych posiłków czy świeżych ryb. Wszystkie zabudowy wyposażone są w nowoczesne anodowane profile okalające i panele warstwowe o satynowym połysku laminatów produkowane metodą mokrą na stołach próżniowych.